BT REHBER ÖĞRETMEN GÖREVLENDİRME YAPILMAMASI

Kodla Büyü
Hocam bir düzeltmeye daha ihtiyaç var haber 2007 yılına ait baktığın sitede 2018 yılında haberde güncelleme yapıldığı görünüyor. Burda o resmi paylaşman yüreğimizi bir kez daha dağlar. Belki araştırmadan okuyanları dolduruşa getirir. Seni getirdiği gibi. İstediğin bu değilse eğer unutturmamak bahanesi arkasına sığınma. Çünkü burda kimse böyle acı bir olayı unutmaz. Ancak bazı acıları hatırlamakta çok acı verir insana.
Düzeltme: kendin hatanı unutmamak için silmediğini anladım tekrar okuyunca bu da bir başka hata değil mi

Hocam bir düzeltmeye daha ihtiyaç var haber 2007 yılına ait baktığın sitede 2018 yılında haberde güncelleme yapıldığı görünüyor. Burda o resmi paylaşman yüreğimizi bir kez daha dağlar. Belki araştırmadan okuyanları dolduruşa getirir. Seni getirdiği gibi. İstediğin bu değilse eğer unutturmamak bahanesi arkasına sığınma. Çünkü burda kimse böyle acı bir olayı unutmaz. Ancak bazı acıları hatırlamakta çok acı verir insana.
Düzeltme: kendin hatanı unutmamak için silmediğini anladım tekrar okuyunca bu da bir başka hata değil mi

Haklısınız hocam. Gazete gibi değil ki geçmişte kalsın, biz de tekzip yazıp düzeltmiş olalım. Orada durduğu sürece, başlığa gelen arkadaşların görmesi yanlış olur. Ayıbım orada dursun diye bırakacaktım ama herkesten af dilerek kaldırıyorum. Sakince yazdığınız için teşekkür ederim.

Onay makamı isterse onaylamaz ama sebebini yazması gerekir. İşin tuhafı il mili eğitim valinin onaylamayacağı bir iş için niye duyuru yapıyor ki!
Dışarıdan bakıldığında ise arada bir şürtüşme var veya birileri onaya bile göndermemiş bile olabilir..

Burada ağız ve uygulama birliği yapıp tüm görevlendirilmesi yapılmayan arkadaşlar okulda btr nin işi olan ancak kendilerinden istenilmeye devam eden her görevi reddedecekler. Şahsen benim ilk dönem görevlendirmem de sıkıntı çıktı. Okul idaremin istediği birkaç tane işi görevlendirmem olmadığı için yapmıyorum, sizinle alakası yok şahsi olarak algılamayın diyerek geri çevirdim. Devletin ihtiyacı varsa beni ya da bir başkasını görevlendirsin dedim. Ben normal bir öğretmenim, matematikçiden türkçeciden istemediğiniz şeyleri lütfen benden de istemeyin. çok ihtiyaç varsa ilçeden destek isteyin dedim. Sağolsunlar uygun dille söyleyince anlayışta gösterdiler. Kimse bir şeye dokunmasın, koordinatör gitsin kimle görüşüyorsa görüşüp alsın görevlendirmeleri.

bu dönem görevlendirme olmayan tüm arkadaşlar için söylüyorum. tahtaların hiçbirine bakmayınız. çünkü görevlendirme yapılmadığı takdirde tarih öğretmeni ile veya coğrafya öğretmeni ile bir farkınız kalmamakta.

Geri