Bt Rehber Öğretmenliği Ek Ders

Kodla Büyü

teknogretmen

Site Gezgini
Hocalarım merhaba. Bt rehber öğretmenliği görevlendirmem mevcut. Okulum bugün ek dersi yapıp milli eğitime yollamış fakat milli eğitim kabul etmiyor. Cumhurbaşkanlığı kararnamesini dayanak göstererek ek dersin yatmayacağını söylemişler. Sizde durum nasıl? En son yatacağı söylenmişti. Geçen ay da yattı üstelik.

Milli Eğitim Müdürlüğünüz doğrusunu söylemiş hocam. Cumhurbaşkanı dün gece kararname çıkardı BT Rehber öğretmenlerine özel, onlara ekders vermeyin dedi Cumhurbaşkanı imzasıyla :):):)

Alta yazısını bırakıyorum, siz bu yazıyı okula dilekçeyle gönderin, onlar milli eğitime göndersin.. Bakalım veriyorlarmı vermiyorlar mı görün:)

Ekli dosyalar

• photo_2020-04-27_15-31-35.jpg
    photo_2020-04-27_15-31-35.jpg
    128.7 KB · Görüntüleme: 494
Hocalarım merhaba. Bt rehber öğretmenliği görevlendirmem mevcut. Okulum bugün ek dersi yapıp milli eğitime yollamış fakat milli eğitim kabul etmiyor. Cumhurbaşkanlığı kararnamesini dayanak göstererek ek dersin yatmayacağını söylemişler. Sizde durum nasıl? En son yatacağı söylenmişti. Geçen ay da yattı üstelik.
İş bilmeyen, resmi yazıyı bile yorumlayamayan müdürlerden (yönetici demiyorum bile) bıktık. Hayır kendi odasına son moda zemin parke yaptırıp koltuk takımını yenilerken tasarruf aklına gelmezken, üstelik ödeme emrinin olduğu bir işe onay vermeyen tiplere sinir oluyorum..

BT rehber öğretmenliği yapmıyorum sadece derslere giriyorum ama bu ek ders hesaplama konusunda idereciler hep hata yapıyorlar takip etmeyen biri iseniz paranız ödenmemiş oluyor. İdareciler kendi ek derslerini sorunsuz bir şekilde her ay fazlasıyla almayı becerirken her zaman öğretmenlerde hata nasıl oluyor anlamıyorum. Diğer arkadaşların dediği gibi kurumu yenilemeye fazlasıyla para harcayan idarecilerimiz var ihale bile yapmadan tanıdığına yerleri karo yaptırdı bizim idarecimiz tanıdığı da memurumuzun eşi oluyor. Sonra yıkım kararı geldi binaya ve yapılan masraflar boşa gitmiş oldu. Üzücü ama gerçek malesef

Bana da ödenmeyecekti itiraz ettim görevlendirmelerimiz devam ettikçe ödenmesi gerekiyor ister okula geleyim ister gelmeyeyim ister bişey yapayım ister yapmayayım dedim yoksa yatırmayacaklardı!

okulumuzda BT Rehber öğretmenimiz ve bizim kadromuzda da değil.
Allah razı olsun bu süreçte idaremize çok yardımı oldu süreci iyi yönetebilmemiz için elinden geleni yaptı, öğretmenlere destek oldu, telefonla destek verdi, okul web sitemize haber ve duyuru girmeye devam ediyor. Daha ne yapmalılar... ?
Bazı idarecileri anlamak çok zor

BT il koordinatörünüz ne iş yapıyor hocam?

okulumuzda BT Rehber öğretmenimiz ve bizim kadromuzda da değil.
Allah razı olsun bu süreçte idaremize çok yardımı oldu süreci iyi yönetebilmemiz için elinden geleni yaptı, öğretmenlere destek oldu, telefonla destek verdi, okul web sitemize haber ve duyuru girmeye devam ediyor. Daha ne yapmalılar... ?
Bazı idarecileri anlamak çok zor
Benzer işleri ben de yapıyorum hocam. Diğer arkadaşların yaptığına da eminim

BT Rehber öğretmenliği görevi devam ettiği için 18 saat ekders yapılıyor ve sorunsuzca alıyor arkadaşlar.19 Hazirana kadar böyle devam edecek.Ondan sonra seminer ekdersine dönecek.

hakkınız olan bu parayı vermek istemeyen müdürler iş kendilerine gelince 1 liralarını devlette bırakıyorlar mı acaba.bunu bütün samimiyetimle soruyorum.Arkadaş bu adamların parasının yatırılması nasıl yanlışsa benim paramın da yatması yanlış diyip ekderslerini yapmıyorlar mı acaba? cevabı hepimiz biliyoruz :)

BT Rehber öğretmenliği görevi devam ettiği için 18 saat ekders yapılıyor ve sorunsuzca alıyor arkadaşlar.19 Hazirana kadar böyle devam edecek.Ondan sonra seminer ekdersine dönecek.
seminer ekdersine donecegine iliskin resmi bir kaynak varmi?fiilen seminer olmayacagi icin odeme yapilmaz gibi geliyor bana

görevlendirme yazısında 30 hazirana kadar görevlendirmenin yapıldığı ve ekdersin buna göre ödeneceği belirtiliyor. buna rağmen seminer döneminde seminer ekdersi ödeniyor. yazıya rağmen ödenmeyecek derlerse canları sağolsun der geçeriz. çok kendimizi yıpratmaya gerek yok

görevlendirme yazısında 30 hazirana kadar görevlendirmenin yapıldığı ve ekdersin buna göre ödeneceği belirtiliyor. buna rağmen seminer döneminde seminer ekdersi ödeniyor. yazıya rağmen ödenmeyecek derlerse canları sağolsun der geçeriz. çok kendimizi yıpratmaya gerek yok
hocam benim görevlendirmemde 19 haziran diye yazıyor büyük ihtimalle 19 haziranda sonlandırırlar

Geri