BT Rehber Öğretmenliği

Kodla Büyü

sedatcantal

Site Gezgini
BT Rehber Öğretmenliği yapan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. 4,5 yıldır müdür yardımcılığı yapıyorum. il içi atam ile tayin isteyeceğim ve idareciliği bırakacağım.Fakat Kafamda bir kaç soru var.
1) Bir okulda 3 bt öğretmeni varsa hepsine bt rehberliği veriliyor mu? (48 saat Bt dersi var)
2) Birde sene başında görevlendirme ne zaman yapılıyor.( Ekim ayında yapıldığında eylül ayında ekders alabiliyormuyuz)

Normal eğitim yapan okul ise bir kişi BT rehberi olabiliyor,ikili eğitim yapılıyor ise iki BT rehber görev alabilir.

cevap 1. Normal eğitim de 1 btr , ikili eğitimde iki btr görevlendirilebilir.
cevap 2. Eylül ayında görevlendirmeler oluyor. Ek ders konusunda da sıkıntı olmuyor.

meslek lisesinde bilişim teknolojileri alan şefiyim. alan şefliğinden istifa etmeden BT rehberliğine görevlendirilebilirmiyim?
YEĞİTEK in eski yıllarda valiliklere gönderdiği yazıda "valilik oluruyla başka bir görev için görevlendirilenler bu görevlerinden ayrılmadıkça fatih projesi BT rehberliği görevi alamazlar" diye bir ibare var. kafam karıştı. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirmi?

12 akilli tahtasi olan ancak 6 Şubesi mevcut olan okulda Bt Rehber ogretmenligi gorevlendirmesi yapilirmi.

12 akilli tahtasi olan ancak 6 Şubesi mevcut olan okulda Bt Rehber ogretmenligi gorevlendirmesi yapilirmi.
çalışma esaslarında şube sayısı 8den az olan okullara görevlendirme yapılmayacaktır ibaresi var. ekdersleri ise görevlendirme onayınızın çıktığı tarihten sonrası için alırsınız.

Geri