BT Sınıfı Kuralları(psd)

Kodla Büyü

Sargon

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İnternet üzerinde bulduğum bir afişi düzenledim. A3 şeklinde çıktı alındığında herhangi bir problem yaşanmıyor. Umarım işinize yarar.

Ekli dosyalar

• bt sınıfı kuralları (Small).jpg
    bt sınıfı kuralları (Small).jpg
    90.3 KB · Görüntüleme: 1,011
  • bt sınıfı kuralları.rar
    292 KB · Görüntüleme: 152
Nacizane fikrimi belirtmek isterim, kızmayınız darılmayınız. Şekil seçimi hiç uygun olmamış, Kurallar engellemeler üzerine olmuş. Sanırsın onu yapma bunu yapma eğitim kampına pardon toplama kampına hoşgeldiniz. :)
Şekillerin açıklamaları ifade etmediğini düşünüyorum. Bilgisayar ayarları değiştirme derken çanta ???? Gerekli durumda çıktı alın derken geri dönüşüm işaretli A4, Tasarruftan bahsederken Cankurtaran simidi.

Ellerinize sağlık daha da çalışılabilinir... :alkis:

dorian' Alıntı:
Nacizane fikrimi belirtmek isterim, kızmayınız darılmayınız. Şekil seçimi hiç uygun olmamış, Kurallar engellemeler üzerine olmuş. Sanırsın onu yapma bunu yapma eğitim kampına pardon toplama kampına hoşgeldiniz. :)
Şekillerin açıklamaları ifade etmediğini düşünüyorum. Bilgisayar ayarları değiştirme derken çanta ???? Gerekli durumda çıktı alın derken geri dönüşüm işaretli A4, Tasarruftan bahsederken Cankurtaran simidi.

Hayatta her şey geliştirmek için vardır. Eleştirileriniz için teşekkür ederim. Bu ilginizden dolayı çalışmayı düzeltmek için sizden yardım alabilirim diye düşünüyorum. Gerekli düzenlemeleri yapıp paylaşabilirseniz minnettar olurum. İlginiz için şimdiden teşekkürler. İyi çalışmalar.

Sargon' Alıntı:
dorian' Alıntı:

Hayatta her şey geliştirmek için vardır. Eleştirileriniz için teşekkür ederim. Bu ilginizden dolayı çalışmayı düzeltmek için sizden yardım alabilirim diye düşünüyorum. Gerekli düzenlemeleri yapıp paylaşabilirseniz minnettar olurum. İlginiz için şimdiden teşekkürler. İyi çalışmalar.

Sağolasınız... Ben laboratuarımda tüm bildirileri tek resim tek görselde çeşitli yerlere asıyorum. Yaklaşık 17 tane uyarı levham var. Bazılarının arkaplanı sarı renkte. Ve genelde ayda bir yerlerini değiştiriyorum. Farklı konumlandırıyorum. Bi ara müsait olursam fotoğrafları paylaşırım...

Geri