BT Sınıfı sandalyelerin durumu kötü

Kodla Büyü

panacea

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sınıfımdaki sandalyelerin durumu çok kötü. Değiştirmek istiyorum ama okul köy okulu ve değiştirecek durumu yok. Şimdiye kadar sponsor da bulamadım. Bize sandalye verebilecek bildiğiniz bir kurum ya da şirket var mıdır acaba?

Nerde görev yapıyorsunuz hocam il merkez belediye ile bir görüşün isterseniz, önce meb'le görüşün ama sıkıntı yapmasınlar bizi niye bildirmedin diye

Bizim sandalyeler pert oldu, mecburen öğrenci sıralarını kullanıyoruz...

Hocam benim genel çözümüm olan plastik tabure kullanın. hem sınıfı temizlerken üst üste dizerek yer tasarrufu sağlamış oluyorsunuz hemde ucuz çözüm.

Daha önce eski laboratuvarımda kullandığım plastik ve dayanıklı sandalyelerden almak istiyorum ama sponsor bulamadım maalesef. Öğrencilere bilgisayar ve sağlık, ergonomi gibi konular anlatıyoruz ama laboratuvarda bunun tam tersi bir durum var. Biraz da o yüzden tabure kullanmayı düşünmüyorum.

Daha önce eski laboratuvarımda kullandığım plastik ve dayanıklı sandalyelerden almak istiyorum ama sponsor bulamadım maalesef. Öğrencilere bilgisayar ve sağlık, ergonomi gibi konular anlatıyoruz ama laboratuvarda bunun tam tersi bir durum var. Biraz da o yüzden tabure kullanmayı düşünmüyorum.

Hocam haklısınız ama ucuz ve güzel bir çözüm. Öğrencilerime de maddi yetersizlikten dolayı bu şekilde bir çözüm yaptık diye anlatıyorum. Bu arada sandalyelerin 5 teker parası ile 2 tabure alınabiliyor.

Geri