bt sınıfına ATATÜRK panosu??

Kodla Büyü

bilisim55

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar elinde ATATÜRK ile ilgili güzel yazı,bilgi ve resim gibi şeyler varsa lütfen....ATATÜRK panosu için...
:tr: :tr: :tr:

NE MUTLU TÜRK' ÜM DİYENE...........M.K.ATATÜRK

Yarın müdürünüz, falanca okulda gördüm siz de yapın der.Öbür gün müfettiş niçin Aatatürk köşesi olmadığını sorar...

Arkadaşlar bana geçen hafta müfettiş geldi.Atatürk panosununda olması gerektiğini söyledi.

ben yaptım.Hem çocuklarda çok meraklı zaten.Onlara yaptırdım.Ödev verdim.Bilgisayardan Atatürkle ilgili resim yazı yazılacak çıktı alınacak diye.Hoş oldu.

Evet olmak zorundadır arkadaşlar. Yeriniz yoksa bile en azından Atatürk Portresi Bayrak İstiklal marşı Ve gençliğe hitabe olmalıdır.

Ben lisedeyim gözünü seveyim bu orta öğretimin ne müfettiş var ne bi şey...5 yılda bir geliyor ancak gelincede zurna yapıyorlar milleti...Arkadaşlar kısacası yapmak istiyorsanız ATATÜRK panosu yapın yoksa da müfettişten çekindiğiniz çin yapmayın.BT sınıfında gerek yok bence

sunny' Alıntı:
Evet olmak zorundadır arkadaşlar. Yeriniz yoksa bile en azından Atatürk Portresi Bayrak İstiklal marşı Ve gençliğe hitabe olmalıdır.
Onlar zaten her sınıfta olmak zorunda bildiğim kadarı ile..

Geri