BT Sınıfındaki bilgisayarların işletim sistemlerini yükseltme

Kodla Büyü

blsmc

Üye
Arkadaşlar merhaba. Bt sınıfındaki bilgisayarlarda windows Xp var en azından windows 7 ye yükseltmek istiyorum. Lisanssız nasıl yapabilirim? Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler. Bilgisayarların markası Exper.

Hocam hallettiniz mi bilmiyorum ama bir bilgisayarı formatlayıp o bilgisayara gerekli tüm yazılımları kurduktan sonra acronis ile imaj alıp diğer bilgisayarlara sadece imaj atarak laboratuvarı güncelleyebilirsiniz

hocam bende tam olarak sizin gibi yapmaya başladım exper pcler var 512 mb ram bellekleri var win 7 ultımate yukledim winrar-chrome-office 2010 ve sertifika yükledim
win7 için key lazım birde malum ram bellekler yetersiz geliyor acaba elinde asus P5GL-MX anakarta uyumlu hynix 256mb - 512mb DDR 400mhz cl3 bellek olan var mı diye yazacaktım sizin konunuz altına yazdım.
Hocam hallettiniz mi bilmiyorum ama bir bilgisayarı formatlayıp o bilgisayara gerekli tüm yazılımları kurduktan sonra acronis ile imaj alıp diğer bilgisayarlara sadece imaj atarak laboratuvarı güncelleyebilirsiniz
tam da hocamın söylediği gibi yapın derim

2006 model vesteller 512 ramdi
512 daha taktım 1 oldu
Bazılarına 7 yükledim 7 yüklediklerimde tinkercad çok kasılıyor.
Uygulama yapamıyoruz

Geri