BT SINIFINIZ İÇİN PANO(önizlemeli)

Kodla Büyü
Ben biraz once indirdim hocam tekrar bakın bence gelen kutusunda.

Ben de göremedim dosyayı. Güzel bir çalışma, bir de indirebilsek daha güzel olacak :)

evet arkadaşlar, malesef bir arkadaşımız bilerek veya bilmeyerek silmiş dosyayı :verymad: bir arkadaşımız upload edebilirse arkadaşlar faydalansın. ben upload edince linki veririm...

ozgurel' Alıntı:
Öğretmen bilgisayarına her oturduğumda karşımda boş boş duran duvar için bu panoyu çıkattırm. Pano 2,5 metreye 62 cm boyutundadır. İnanın sınıfın havası bir anda değişti. Bir sonraki mesajda png yi paylaşıyorum. Değiştirerek kullanabilirsiniz.

Hocam 2,5 m genişlik 62 cm yukseklik ile nasıl oldu ne kadar uzaktan gorulebiliyor site ve tahta. Bilgi verirseniz memnun olurum.

nrurfali' Alıntı:
evet arkadaşlar, malesef bir arkadaşımız bilerek veya bilmeyerek silmiş dosyayı :verymad: bir arkadaşımız upload edebilirse arkadaşlar faydalansın. ben upload edince linki veririm...
Aynı mail adresine atıyorum arkadaşlar indirdiğim dosyayı.

indirebilirsniz arkadaşlar. İndirdiğim dosyaları mail olarak attım aynı maile

Bu ne yaa! :shock:
Arkadaşın biri benim asıl gönderdiğim dosyayı silmiş, yerine okulumun logosunuda ekleyerek yeni bir mail atmış :| Amaç paylaşım, logoları eklemeye anlam veremedim.

ozgurel' Alıntı:
Arkadaşın biri benim asıl gönderdiğim dosyayı silmiş, yerine okulumun logosunuda ekleyerek yeni bir mail atmış :| Amaç paylaşım, logoları eklemeye anlam veremedim.

Dur hocam sakin ol.

Mail silinmiş dediler bende daha once indirdiğim için mail olarak gonderdim ilgili adrese. Eksik fazla yada yanlıs gonderdisem kusura bakmyın dikkat etmedim :) Pardon :|

ozgurel' Alıntı:
Ya şimdi baktım senin paylaştıgın resmi aynen gondermişim lazım olur dye burada paylaştıgın ve benim aynı klasore indirdiğim 2 logoyuda eklemişim. Bi teşekkur etseydin iyiydi yahu :D
Sonuçta silindi denilince arkadaşlar indirmeye devam etsin diye aynı resmi ekledim silip eski halinede getirebilirsin yani :)

Geri