bt sınıfınızda istiklal marşı ve gençliğe hitabe var mı?

Kodla Büyü

volkankey

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
bt sınıfınızda istiklal marşı ve gençliğe hitabe ve atatürk resmi var mı?

bende yok da

özel projeksiyon sahnesi alanı varsa , istiklal marşı ve gençliğe hitabeyi karşı duvara alabilirsiniz.

benim de vardı ama sınıfın birinde eksikmiş sınıflar daha önemli orada olmak zorunda dedikleri için alındı ve yerine yenisi de konmıcak büyük ihtimal...

benim de vardı ama sınıfın birinde eksikmiş sınıflar daha önemli orada olmak zorunda dedikleri için alındı ve yerine yenisi de konmıcak büyük ihtimal...

ne demek hocam bizimki sınıf değil mi ne yap yap koydur

skalay' Alıntı:

Hocam bende de yoktu ve müfettiş rehberliğe geldiğinde panonuz yok hocam dedi.Bende dışarıda bir kulüp panomuz var dedim :D Adam hayır hocam İstiklal Marşı,... panosu yok deyince ben kendime gülmekle yanlış anlamanın verdiği absurd durum içerisinde gidip geldim ve toparladım.Hocam idareye hatırlatırım deyip topu attım hemen :) Kesinlikle olması gerekiyor.Sizinki de bir sınıf ve olmalı.Şu anda bende var. :++:

benim sınıfımdada yok. hatta ilk geldiğimde yazı tahatsıda yoktu. duvarda başka şeyler asmak için panoda yok. pano sipariş verildi gelecek ama istiklal marşı köşesi yok. idareye söylüyorum 1 yıldır. odaa olacak yakında inşallh

yok. idareye bildirdim, elimizde yok yaptıralım takarız dediler, 4 ay geçti hala yok

:tr: Gençlğe hitabenin en sonunda bir zamanlar"NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! yazısı hatırlıyorgibiyim. acaba yanlış mı hatırlıyorum. şimdikilerin hiç birin de göremedim.
acaba hayal falan mı görüyordum, öğrencilik yıllarımda???? :?:

ilk geldiğim sene yoktu, idareye hatırlattım hemen getirttiler olması gerektiğini de söylediler.

Bende de yok!Okulda o kadar çok eksik var ki, BT sınıfı yok sayılıyor zaten. Ne çalışan pc ne de BT sınıfına benzer bir ortam var...

Geri