BT Sınıflarımızın Resimleri

Kodla Büyü

the_korsan

Site Admin
Yönetici
Merhaba arkadaşlar

Bt sınıflarımızda ögrencilerimiz varken çektigimiz çekecegimiz resimleri bu başlıkta paylaşabilirsek bu görüntüleri de sunumlarımıza ekleyebiliriz.

Teşekkürler

valla ben çekersem halime acırlar..
15 bilgisayarda 35-40 kişinin oturduğu sınıflar var..
Olursa çekeyim..

öğrencilerimin henüz tamamı gelmiyo sınıflar hala yarım haftaya tam gelirlerse çekeyim,, yuva gibi maşallah tıkış tıkış sıcacık :p :p

bende bir kaç tane var. TKY denetim ekibi bu fotoğrafları çok beğenmişti. Öğrencilerin dersi ve laboratuarı sevdiği gözlerinden belli oluyor. Fotoğraf aracılığı ile bile oluşan olumlu ve rahat atmosferi hissedebiliyorum demişlerdi. Ama bunun bize ne faydası olacak? genelde 2007 de yapılan BT sınıfları hep aynı.

youtubeda facebookda falan öğrencilerine türkü söyleten sınıf öğretmenleri gibi bizde röportaj tarzı çocukların bilişim dersi ile ilgili duygularını dile getirdikleri kısa öz ve derin düşündüren video falan çeksek :)

mavisi' Alıntı:
youtubeda facebookda falan öğrencilerine türkü söyleten sınıf öğretmenleri gibi bizde röportaj tarzı çocukların bilişim dersi ile ilgili duygularını dile getirdikleri kısa öz ve derin düşündüren video falan çeksek :)

Ben öyle bir video çeksem gerçekten de güzel ve etkili bir klip meydana getirebilirim. Ama daha sonra bir muhabir o öğrencilere BT dersinde en çok ne yapmayı seviyorsunuz derse alacağı yanıt : İzin verildiğinde oyun oynamayı;olacağından pek de emin değilim.

Video hazırlamakta güzel fikir arkadaşlar.
Geçen sene anneler gününde öğrencilerimizin anneler günü mesajlarından video hazırlamıştık ve programda çok etkili olmuştu.

@mavisi hocam bu işi size verebilir miyiz?

the_korsan' Alıntı:
Video hazırlamakta güzel fikir arkadaşlar.
Geçen sene anneler gününde öğrencilerimizin anneler günü mesajlarından video hazırlamıştık ve programda çok etkili olmuştu.

@mavisi hocam bu işi size verebilir miyiz?

yapmaya çalışırım benim öğrencilerim ,,güneydoğuda özgün şiveleri ile samimi olacaktır inşallah,, ancak ne söyleyeceklerini bilemeyeceklerdir :) bu konuda fikirlerinizi bekliyorum

Bugün çocuklara bilgisayarı hangi amaçlarla kullanıyorsunuz diye sorduğumda %90 ı "oyun oynamak, facebooka ve msn e girmek için kullanıyoruz" diye cevap verdiler aslında bu tarz videolar çekersek bilişim teknolojileri dersinin neden gerekli olduğu hakkında güzel bir noktaya değinmiş oluruz.Şuanki okulumda yeniyim daha önce bilgisayar öğretmeni olmamış yapılan röportajları bilgisayar öğretmeni olan ve olmayan okullarda diye iki ye ayırırsak bilişim teknolojileri dersinin gerekliliğine de değinmiş oluruz.

emine' Alıntı:
Bugün çocuklara bilgisayarı hangi amaçlarla kullanıyorsunuz diye sorduğumda %90 ı "oyun oynamak, facebooka ve msn e girmek için kullanıyoruz" diye cevap verdiler aslında bu tarz videolar çekersek bilişim teknolojileri dersinin neden gerekli olduğu hakkında güzel bir noktaya değinmiş oluruz.Şuanki okulumda yeniyim daha önce bilgisayar öğretmeni olmamış yapılan röportajları bilgisayar öğretmeni olan ve olmayan okullarda diye iki ye ayırırsak bilişim teknolojileri dersinin gerekliliğine de değinmiş oluruz.
+1 :+1:

mnv' Alıntı:
emine' Alıntı:
+1 :+1:
:+1: :+1:

Doğubayazıt Atatürk İlköğretim Okulu 2007-2009 arası fotograflar
[Cep telefonu çekimi- foruma uysun diye birazda boyutlarını küçülttüm, gerek olursa orjinal hallerini atarım...]

Umarım yardımı olur...

Ekli dosyalar

• 100_2331.JPG
    100_2331.JPG
    41.8 KB · Görüntüleme: 2,087
  • KajmeraN004.jpg
    KajmeraN004.jpg
    49.5 KB · Görüntüleme: 2,087
  • KajmeraN005.jpg
    KajmeraN005.jpg
    48.3 KB · Görüntüleme: 2,087
  • KajmeraN008.jpg
    KajmeraN008.jpg
    56.7 KB · Görüntüleme: 2,087
  • KajmeraN009.jpg
    KajmeraN009.jpg
    59.9 KB · Görüntüleme: 2,087
  • KajmeraN196.jpg
    KajmeraN196.jpg
    58.2 KB · Görüntüleme: 2,087
cemil elçi hocam aynı benim lab. yanlış görmüyorsam sizdede o elektrik panosunu çok gıcık bir yere koymuşlar

yaa bunlar harika resimler benim labı çaksem facia olur. eski perdeler, "adi" marka bilgisayarlar, kırık tabureler, belki sesimi duyup bi el atan olur:)))

...

Ekli dosyalar

• 100_0842.jpg
    100_0842.jpg
    153.8 KB · Görüntüleme: 795
  • 100_0827.jpg
    100_0827.jpg
    171 KB · Görüntüleme: 795
BUNLAR İLKÖĞRETİM GERÇEKTEN GÜZEL LABLARDA VAR. AMA LABORATUAR İÇİN ÖZEL GENİŞ BİR SINIF VE DONANIM GEREKLİ KESİNLİKLE. BEN GENEL LİSEDE GÖREV YAPIYORUM BENİMDE DURUMUM BİLİŞİM ADINA İÇLER ACISI ... MALESEFKİ 2005 DE KURULAN ESKİ 3 YA DA 4 TANE DOĞRU DÜRÜST ÇALIŞAN PC VAR... TÜRKİYE ÇAPIND CİDDİ ŞEKİLDE YENİLEME ÇALIŞMASI VE HER İLDE BELİRLİ ZAMANLARLA DÜZENLEME VE ONARIMA GELEBİLECEK EKİP KURULMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. BU ŞEKİLDE BÖTEB MEZUNLARIDA TEKNİK AÇIDAN EKSİKLERİNE GÖREREK ÖĞRENEBİLİRLER... YAZIYLA RESMETMEYE ÇALIŞTIM DURUMUMU ...:(:(

Bilişim Sınıfımız

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    227.3 KB · Görüntüleme: 747
  • 4.jpg
    4.jpg
    264.5 KB · Görüntüleme: 747
  • 2.jpg
    2.jpg
    253.1 KB · Görüntüleme: 747
  • 3.jpg