Kodla Büyü

kirtikoz

Site Gezgini
27-28-29 Kasım 2017 tarihlerinde Ankara Haymana Grannos Thermal Hotel’de BT ve Yazılım Dersi Eğitici Eğitimi veriliyormuş.

Allah aşkına çok merak ediyorum, bu eğitimlere öğretmenler neye göre ne zaman davet ediliyor? duyurusu ne zaman yapılıyor? çalışmalara katılabilmek için başvuru alınıyor mu?

bu soruların yanıtını bilenler cevap verirse sevinirim.

sahada olan biziz ama her şeyden olup bittikten sonra haberdar oluyoruz.

27-28-29 Kasım 2017 tarihlerinde Ankara Haymana Grannos Thermal Hotel’de BT ve Yazılım Dersi Eğitici Eğitimi veriliyormuş.

Allah aşkına çok merak ediyorum, bu eğitimlere öğretmenler neye göre ne zaman davet ediliyor? duyurusu ne zaman yapılıyor? çalışmalara katılabilmek için başvuru alınıyor mu?

http://siverek.meb.gov.tr/www/bilis...m-dersi-egitici-egitimi-calismasi/icerik/9370

Valla ben de şimdi twitter da gördüm.
Ben de çok merak ediyorum.Ayrıca DYS de hergün bakan biri olarak böyle bir yazı görmedim.

Bundan sonra Siverek ilçe milli eğitim müdürlüğünü takip edelim. Ordan haber verilmiş en azından.

Sanırım illerdeki eğitici formatörler için. Gerçi bende eğitici formatörüm ama benim de haberim yok :)

hocam bunda yazı felan gelmedi.
Bakanlık acil 2 öğretmen istemiş ilden göndermişler.
Kuşadasına resen göndermişlerdi. Bundada daha önce gittiğimiz için il bizi tekrar yazmış.
Buraya gelen öğrermenlerin %70 i resen gönderilmiştir
Ayrıca buraya gelenlerin %90 ı okulda derse giren öğretmenler yani sahada hocam.

abidik gubidik bir sürü seminer eğitim veriliyor. madem bunun da içeriği gerçekten işe yarar birşeyse hepimize verilsin. ama sırf saat doldurup ekders almak adına yapılan bir eğitimse hiç gerek yok tabi de.

Arkadaşlar bu eğitim öğretim programı ile ilgili benim bilfigim.yani müfredatı bilişimciler e tanıtıp egitim verecekler.

hocam google nin hazırlamış olduğu 5. sınıf kitab tanıtımı. İllere gidince öğretmenlere tanıtılacak . burada kitapta geçen etkinlikleri yaptırıyorlar.

hocam bunda yazı felan gelmedi.
Bakanlık acil 2 öğretmen istemiş ilden göndermişler.
Kuşadasına resen göndermişlerdi. Bundada daha önce gittiğimiz için il bizi tekrar yazmış.
Buraya gelen öğrermenlerin %70 i resen gönderilmiştir
Ayrıca buraya gelenlerin %90 ı okulda derse giren öğretmenler yani sahada hocam.

Kuşadası'na resen gönderildiğini bilmiyordum. bulunduğum ilçeden de, birlikte mezun olduğumuz görevdeki arkadaşlardan da hiç çağrılan ya da giden olmadığı için konuyu başlattım. okulda derse giren öğretmenlerin gelmiş olmasına sevindim. akademisyenler ve eğitim bilimciler kitabı hazırlıyor, bari nasıl uygulanacağını öğretmenler birbirine aktarsın.

teşekkürler.

Geri