P5QPL-VM Windows 10 64 Bit VGA Driver bulamadım.

Kodla Büyü

emrahsahan

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar BT sınıfında bir bilgisayara 120 GB SSD taktım hızlandırmak için. Kurulumu yaptım ama Asus P5QPL-VM anakart için windows 10 64 bit VGA driver bulamadım. Monitördeki görüntü ekteki dosyadaki gibi. Monitörü kaplamadı (sol ve sağ kenarlar). Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-10-13 at 17.12.54 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2022-10-13 at 17.12.54 (1).jpeg
    61 KB · Görüntüleme: 13
Intel GMA 4500 kullanılıyor sanırım ama win 10 sürücüsü yok aşağıdaki sitede win7 uyumluluk modu ile çalşacağı yazılmış

Intel GMA 4500 kullanılıyor sanırım ama win 10 sürücüsü yok aşağıdaki sitede win7 uyumluluk modu ile çalşacağı yazılmış

Tamam hocam yarın deneyeceğim. 16 tane pc var. Hepsine SSD takacağım. Başka türlü olmuyor artık.

Hocam bilgisayarda harici ekran kartı varsa onun sürücüsünü aramak lazım. Yoksa onboard yani anakarttaki grafik sürücüsünü aramak gerekir.
Aygıt yöneticisindeki görüntü bağdaştırıcısının donanım kimliğini paylaşırsanız daha kolay yardımcı olabiliriz.
Bir de driver booster ile taramayı denerseniz eksik sürücüleri bulabilir.

Ekli dosyalar

• 01.jpg
    01.jpg
    78.5 KB · Görüntüleme: 7
  • 02.jpg
    02.jpg
    38.1 KB · Görüntüleme: 7
Hocam bilgisayarda harici ekran kartı varsa onun sürücüsünü aramak lazım. Yoksa onboard yani anakarttaki grafik sürücüsünü aramak gerekir.
Aygıt yöneticisindeki görüntü bağdaştırıcısının donanım kimliğini paylaşırsanız daha kolay yardımcı olabiliriz.
Bir de driver booster ile taramayı denerseniz eksik sürücüleri bulabilir.
Hallettim hocam tşk. Windows 8 uyumluluk modunda kurulum yapınca oldu.

Geri