BTR Ara tatil çalışma saatleri

Kodla Büyü

gölova

Site Gezgini
merhaba arkadaşlar BTR görevi olan öğretmen yeni uygulanan ara tatil döneminde hangi saatler arasında okulda olmalıdır. Görevli olduğunuz okullarda nasıl bir uygulama ile karşılaştınız.

BTR görevi eğitim öğretim olduğu sürecedir. Bu dönemin kadrosunun bulunduğu okulda seminere katılır.

seminer zamanı btr görevlendirmesi yoktur 18-22 arası görevlendırmede not düşülmüştür zateb normal öğretmeniz 9.30-13.30 ve 3 ek ders

Karışıklık olacak gibi. Bazı iller 4+3+4+3+4 öderken bazı iller ise 3+3+3+3+3 ödeyecek.

Hocam, ara tatilde btr görevlendirmesi olmadığına dair bir yazı ya da karar var mı? Eğer yoksa, bence 18 saat ek ders almalıyız.
Hocam Kayseri MEM olur yazısında alıntı yapıyorum
"
09/09/2019 tarihinden geçerli olmak üzere asli görevleri olan ve yürütmek zorunda oldukları ders görevini aksatmamak kaydıyla, 18 - 22 Kasım 2019 ara tatili hariç 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı I. Dönem sonuna kadar Bilişim Teknolojileri Rehberliği görevini yürütmek üzere görevlendirilmeleri Müdürlüğümüzce uygun mütalaa edilmektedir. "

Hocam bizde durum bu. Bizim yazıda öyle bir ifade olmadığı için, bizde kesinti olmaz sanırım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20191126-195817.png
    Screenshot_20191126-195817.png
    254.1 KB · Görüntüleme: 349
Yanlış biliyorsun. BTR görevlendirmesi bitene kadar 18 saat ek ders alır.
Hocam işinize nasıl geliyorsa öyle alın. 3 saat için kimse kimseyi kırmasın :D

Not: Ekte benim ilimin valilik olurunu sunuyorum...

Ekli dosyalar

• IMG_20191126_225405.jpg
    IMG_20191126_225405.jpg
    243.5 KB · Görüntüleme: 314
Son düzenleme:
Arkadaşlar BAKANLIK yazısında BTR çalışma saatleri eğitim öğretim saatleri diyor.Valilikten ayrıca yazı aramanıza gerek yok.ara tatille alakalı bi açıklama yok ben BTRyim 18 saat ek ders alacam diye düşünmek de aynı minvalde yanlış. Bakanlık yazısı net.Benzer durumu valilik beni 6 ay görevlendirdi haziranın sonuna kadar okulda mı kalacam seminer döneminde de btr miyim vs konularında da yaşıyoruz malesef.
En üst makam mercii Bakanlık ne diyor:Eğitim öğretim yoksa BTR değil normal öğretmensin.Net.

15 saat ödeme ile ilgili yasal düzenleme çıkmadı yalnız. Onu da alamayacağız böyle giderse.

Geri