BTR Başvuruları Alınmaya Başlayan

Kodla Büyü

guvenc4486

Site Gezgini
Değerli arkadaşlarım, ilinizde BTR başvuruları alınmaya başladı mi? Ve görevlendirmeler hangi tarihten itibaren başlayacaktır?

2. dönem başvuruları başlayan var mı?

Son düzenleme:
Trabzon başvuruları aldı. 14 Ağustos ta bitti süreç. Görev kaçında başlıyor onu bilmiyorum.

Başlayan ildeki arkadaşlar bizim ilimizde görevlendirme şartları ile ilgili değişiklik olacak bakanlıktan yazı bekliyoruz denildi . Sizin illerinizde yeni şartlar görevler vs paylaşıldı mı acaba

Değerli arkadaşlarım, ilinizde BTR başvuruları alınmaya başladı mi? Ve görevlendirmeler hangi tarihten itibaren başlayacaktır?
Başvurular alınmaya başlandı(Elazığ), son gün 24 Ağustos. Zannedersem 31 Ağustos itibariyle başlayacak. Ekstra bir bilgi gelirse yine bilgi iletecek il koordinatörü arkadaşımız. Bu aralar herkesin aklında bir sürü soru, sanırım stres var üzerimizde...

Moderatör tarafında düzenlendi:
başvurular hangi ortamdan duyruluyor? izmirde halk eğitimde hiç birşeyden haberimiz olmuyor. Mesala izmirde başladı mı?

Beğenmediği konu başlığına girip "Ondan sıkıldım, bundan gına geldi." şeklinde yorum yapan insanlardan gına geldi.
Bu arada Balıkesir'de başlamadı.

Beğenmediği konu başlığına girip "Ondan sıkıldım, bundan gına geldi." şeklinde yorum yapan insanlardan gına geldi.
Bu arada Balıkesir'de başlamadı.
hocam ana konu ekranında birden fazla bu şekilde başlık var açın bakın. aynı yere yazmak yerine farklı başlık açmanın mantığı yok.

İstanbul'da başvurular başladı, Telegram üzerinden duyuruldu. Okula da yazı gönderilmiş sanırım ama idare yazıyı görüp bize duyurana kadar başvuru süresi bitmiş oluyor genelde, idare bana duyurmadı daha mesela. Görevlendirmeler 31 ağustos itibariyle başlayacakmış.

Bakanlıktan durumun netleşmesi için beklenilmesi gerektiği söylenilmiş. Bursa beklemede

Bu başlık neden insanları rahatsız etti anlamadım. 2007 yılında üyesi olduğum bu forumda bilişim ile zerre alakası olmayan pek çok konu başlığı açıldı. Hatta açılmaya devam ediyor. BTR konusunda ki bu tepki saçmalıktan ziyade BTR görevlendirilmesine duyulan nefretle alakalı sanırım.

Aksaray yetkiliden edindiğim bilgi:Btr çalışma şartlarında değişikliğe gidileceği söylendi. Resmi yazı bekliyoruz. Önceki yıllardaki gibi bi görevlendirme olmayabilir.

Geri