BTR Başvuruları Alınmaya Başlayan

Kodla Büyü
Bakanlıktan durumun netleşmesi için beklenilmesi gerektiği söylenilmiş. Bursa beklemede

Bu başlık neden insanları rahatsız etti anlamadım. 2007 yılında üyesi olduğum bu forumda bilişim ile zerre alakası olmayan pek çok konu başlığı açıldı. Hatta açılmaya devam ediyor. BTR konusunda ki bu tepki saçmalıktan ziyade BTR görevlendirilmesine duyulan nefretle alakalı sanırım.
Ben de anlamış değilim maalesef

Batan gemiden mal çalıyorlar sanki.seminer 24 ünde başlıyor zaten.2 gün de tercih ne alaka:) ah şu milli egitim.kötü bir yıl bizi bekliyor maalesef.23 Nisan'da bir çocuk geçsin başa hiç kalkmasın o koltuktan:D daha iyi olur.tüm atamaları 15 güne sıgdıracaklar:)

Arkadaşlar merhaba, özür grubu atamaları ile başka bir ile tayinim çıktı ve gideceğim ildeki başvuru tarihini kaçırdım. 1. dönem için başvuru şansım olur mu acaba? Benim dışımda gelişen bir süreç sonuçta, geçerli bir mazaret olur mu?

Arkadaşlar merhaba, özür grubu atamaları ile başka bir ile tayinim çıktı ve gideceğim ildeki başvuru tarihini kaçırdım. 1. dönem için başvuru şansım olur mu acaba? Benim dışımda gelişen bir süreç sonuçta, geçerli bir mazaret olur mu?
gittiğiniz ildeki bt koordinatörleri ile konuşun, ek görevlendirme yapabilir, süreyi uzatmış olabilirler

İstanbul'da 1 ay sonra ek BTR başvurusu olacağını söyledi ilçe koordinatörü mesela hocam.

İstanbul'da başvurular başladı, Telegram üzerinden duyuruldu. Okula da yazı gönderilmiş sanırım ama idare yazıyı görüp bize duyurana kadar başvuru süresi bitmiş oluyor genelde, idare bana duyurmadı daha mesela. Görevlendirmeler 31 ağustos itibariyle başlayacakmış.
İl BTR Telegram grubu'na nasıl üye olabilirim, üyeliğim vardı yanlışlıkla silinmiş, Grubun adını bilen var mı?

Geri