BTR DEN MÜDÜR YARDIMCILIĞINA GEÇİŞ

Kodla Büyü

taatoo

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ARKADAŞLAR BEN MANİSADA GÖREV YAPIYORUM BTR YE BAŞVURDUM LİSTELER VALİLİĞE GİTMİŞ VE MUHTEMELEN LİSEDE GÖREVLENDİRCEKLER, BUGÜNDE MÜDÜR BEY SENİ MÜDÜR YARDIMCISI YAPALIM DEDİ BENDE TAMAM DEDİM YARIN DİLEKÇE VERECEM MÜDÜR YARDIMCISI OLACAĞIM MUHTEMELEN.
ŞİMDİ SORUM ŞU BTR GÖREVLENDİRMESİ VALİLİKTE, O ÇIKINCA YADA ÇIKMADAN MÜDÜR YARDIMCISI OLARAK GÖREVLENDİRİLDİĞİMDE DİĞERİNİ İPTAL ETMEK SORUN OLUR MU. BELKİDE MÜDÜR YARDIMCISI OLDUĞUMDA BTR GÖREVLENDİRMESİ DAHA ÇIKMAMIŞ DA OLABİLİR ÇIKINCA BEN MÜDÜR YARDIMCISIYIM İPTAL EDİN DEDİĞİMDE BİR SORUN TEŞKİL EDER Mİ?

Hocam müdür bey bana da seni müdür yardımcısı yapalım dedi. Dilekçe verdim okula. Dün cevap gelmiş ilçeden: Müdürlüğümüzce görevlendirmesi uygun görülmemiştir diye. Müdür bey ilçeyle görüşmüş neden kabul edilmedi diye. Şuan Türkiye genelinde bu tür görevlendirmeler yapılmıyor, yakında bir yönetmelik çıkacak onu bekliyoruz şeklinde bir açıklama yapmışlar ama bana hiç inandırıcı gelmedi. Sizin durumunuz nasıl olur bilmiyorum. Bu arada sizin müdür yardımcılığı görevlendirmeniz yapılırsa tahmin ettiğimi gibi bunun Türkiye geneli bir uygulama olmadığını da görmüş olurum. :wink:

harslaner' Alıntı:
Hocam müdür bey bana da seni müdür yardımcısı yapalım dedi. Dilekçe verdim okula. Dün cevap gelmiş ilçeden: Müdürlüğümüzce görevlendirmesi uygun görülmemiştir diye. Müdür bey ilçeyle görüşmüş neden kabul edilmedi diye. Şuan Türkiye genelinde bu tür görevlendirmeler yapılmıyor, yakında bir yönetmelik çıkacak onu bekliyoruz şeklinde bir açıklama yapmışlar ama bana hiç inandırıcı gelmedi. Sizin durumunuz nasıl olur bilmiyorum. Bu arada sizin müdür yardımcılığı görevlendirmeniz yapılırsa tahmin ettiğimi gibi bunun Türkiye geneli bir uygulama olmadığını da görmüş olurum. :wink:
hocam o cevap sahtekarca olmuş daha yeni bizim müdür yardımcısı görevlendirildi, bikaç öğretmen müdür yardımcısı olarak görevlendirildi başka okullarda

hocam yapılan görevlendirme valilik oluruylamı yoksa kaymakamlık oluruylamı oldu acaba. bilgin varmı

Ben ilçedeyim ve bayramdan önce kaymakamlık görevlendirmesi ile geçici müdür yardımcısı oldum.

valilik oluruyla 4 yıllık görevlendirmeler artık olmuyor herhalde hocam. Benım dilekçemde ilçe mem de onun için merak ettim

Para aldığınız bir konuda valilik görevlendirmesi isteyin aksi halde ileride para konusunda sıkıntı olabilir.
Bahsettiğin konu idarecilik, btr vs için geçerli.
Ders tamamlamada bahsetmiyorum.
Fark malum btr ve idarecilikte fiilen derse fazla girmiyorsunuz ve 18 saat ücret alıyorsunuz. ..

Savunan Adam' Alıntı:
Ben ilçedeyim ve bayramdan önce kaymakamlık görevlendirmesi ile geçici müdür yardımcısı oldum.
hayırlısı olsun hocam bakalım bende olacam verdim dilekçeyi
her dönem btr stresine gireceğime müdür yardımcısı olurum daha iyi diye giriştik bu işe

hocam ben yatılı okuldayım valilik oluru ile olursa 30 saat kaymakamlık ile olursa 18 saat ek ders oluyor. onun için valilik oluru almaya çalışıyorum. sonuç nasıl olur bılmıyorum. başka illerde valilik oluru ile son zamanlarda görevlendiren varmı merak ediyorum

hasan' Alıntı:
Para aldığınız bir konuda valilik görevlendirmesi isteyin aksi halde ileride para konusunda sıkıntı olabilir.
Bahsettiğin konu idarecilik, btr vs için geçerli.
Ders tamamlamada bahsetmiyorum.
Fark malum btr ve idarecilikte fiilen derse fazla girmiyorsunuz ve 18 saat ücret alıyorsunuz. ..
müdürü aradım valilik oluruylaymış hocam

ilhanmsn' Alıntı:
valilik oluruyla 4 yıllık görevlendirmeler artık olmuyor herhalde hocam. Benım dilekçemde ilçe mem de onun için merak ettim
görevlendirmeyi 4 yıllık yapmıcaklar ki hocam bi yıllık olucak seneye tekrar yenilencek geçici müdür yardımcılığı

ilhanmsn' Alıntı:
hocam ben yatılı okuldayım valilik oluru ile olursa 30 saat kaymakamlık ile olursa 18 saat ek ders oluyor. onun için valilik oluru almaya çalışıyorum. sonuç nasıl olur bılmıyorum. başka illerde valilik oluru ile son zamanlarda görevlendiren varmı merak ediyorum
o nasıl oluyo hocam valilik oluru alırsan 30 saat mi ek ders alıcaksın ee bizim diğer mğdğr yardımcısı valilik olur lu ama 18 saat alıyo

ilhanmsn' Alıntı:
hocam il merkezindesiniz galiba. o zaman bizimde kaymakamlık la olur
yok hocam ilçedeyim valla bilmiyom hocam artık valilik mi kaymakamlıkmı müdürün sölediği valilik dedi. bundan sonra bütün görevlendirmeleri valilik oluruyla yapıyolar dedi

Ben de bu sene md. yrd. oldum. Yalnız benim zaten istemişlerdi geçen sene md. yard. olmamı. Lab vardı keyfim yerindeydi istememiştim ben olmayı. Bu sene kabul ettim ve müdür bey de kendisi gitmiş ilçeye benden bahsetmiş. İşte arkadaş zaten okulda md. yard. gibi çalışıyor falan demiş. Yaklaşık 1 hafta sonra görevlendirmem yapılmıştı. Dikkat etmedim ama kaymakamlık mı valilik mi diye.

hocam işleyiş nasıl oluyor anlamış değilim.müdürler eski yönetmeliğe göre görevlendirildi ama müdür yardımcılığında sıkıntı çıkarıyorlar herhalde. bu işte net bişey yok herhalde. hocam 6 aylığına mı görevlendirildiniz yoksa 4 yıllığına mı

senolak' Alıntı:
Ben de bu sene md. yrd. oldum. Yalnız benim zaten istemişlerdi geçen sene md. yard. olmamı. Lab vardı keyfim yerindeydi istememiştim ben olmayı. Bu sene kabul ettim ve müdür bey de kendisi gitmiş ilçeye benden bahsetmiş. İşte arkadaş zaten okulda md. yard. gibi çalışıyor falan demiş. Yaklaşık 1 hafta sonra görevlendirmem yapılmıştı. Dikkat etmedim ama kaymakamlık mı valilik mi diye.
aynı durumdayız hocam geçtiğimiz 2 yıl lab var diye keyfim yerindeydi bu sene fatih projesi yok diye görevlendirme olmayacak dediler liseye gitmek yerine müdür yardımcısı teklifini kabul ettim bugün dilekçeyi verdim bakalım ne olacak

ilhanmsn' Alıntı:
hocam işleyiş nasıl oluyor anlamış değilim.müdürler eski yönetmeliğe göre görevlendirildi ama müdür yardımcılığında sıkıntı çıkarıyorlar herhalde. bu işte net bişey yok herhalde. hocam 6 aylığına mı görevlendirildiniz yoksa 4 yıllığına mı
hocam 4 yıllık valilik görevlendirmesi yada kaymakamlık görevlendirmesi olmaz gibi geliyo bana bizim diğer müdür yardımcısıda görevlendirme onun 1 yıllık her yıl yenileniyo

Geri