BTR DYK NETLEŞTİ...

Kodla Büyü

murat_erg

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Evet Bazı hocalarımız halen btr olduğu için dyk açtırmayan idareler ile karşılaşıyolardı meb Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü duyurular kısmından açıkça DYK klavuzunu yayınlamış ve belirtmiştir umarım yardımcı olur gerçi yeğitek zaten geçen sene yazısını paylaşmıştıda tekrar meb kendide paylaşmış sitede duyurular kısmının ilk duyurusundan bakabilirler..
http://odsgm.meb.gov.tr/
http://odsgm.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2017_12/18122830_dyk_kit.pdf

maaş karşılığı doldurma ile ilgili görüş var mı göremedim?

arkadaşlar tekrar diyorum yeğitek bu yazıyı zaten geçmişte bir hocamızın müdürünün maaş karşılığına saydırması kursu açtırmaması üzerine yayınladığı yazı keza orada 18 saat üzerine alınabileceği belirtilmiş ders saatleri içinde yapıldığı ve haftalık ek ders çizelgesinde btr olarak yazıldığı vs var daha ne desinler

insan gibi yazsınlar o zaman oraya btr görevi olanda maaş karşılığı kuralı aranmaz diye.

sonuçta yeğiteğe bırakmış bakanlık yeğitekle iletişime geçebilirsiniz hocam

Burdaki yazı bizim kurs açıp açamayacağımız konusunda bunda sıkıntı yok açabileceğimizi kavradılar burdaki yazılar sonucunca ama maaş karşılığı durumu konusunda da ayrı bi yazı gerekiyor
Benim dyk'yı maaş karşılığına sayıyorlar fahri olarak giriyorum kursa şu an bu konuda ne yapmam gerekiyor yeğitek bu işi çözermi?

Son düzenleme:
bu dönem için dyk açabilir miyiz peki? yoksa zamanı geçti mi? bir de dyk da ne anlatıyorsunuz arkadaşlar? ben anadolu lisesinde çalışıyorum BTR yim. Arduino falan anlatabilir miyiz? Kaç saate kadar dyk kursu açılıyor? çok soru sordum zamanı olan cevaplarsa çok sevinirim

bu dönem için dyk açabilir miyiz peki? yoksa zamanı geçti mi? bir de dyk da ne anlatıyorsunuz arkadaşlar? ben anadolu lisesinde çalışıyorum BTR yim. Arduino falan anlatabilir miyiz? Kaç saate kadar dyk kursu açılıyor? çok soru sordum zamanı olan cevaplarsa çok sevinirim
kurs başvuruları geçti hocam artık gelecek dönem yada yaz kursu açabilirsiniz.dyk da ben 5 ve 6 lara code.org ve scrahct yaptırıyorum anlatmak istediğiniz şey size kalmış

Peki benim 18 saatim var sizce 22 saate kadar mı kurs verebilirim yoksa 30 saat üzerinden ek ders aldığımız için en fazla 10 saat mi kurs açabilirim...

Peki benim 18 saatim var sizce 22 saate kadar mı kurs verebilirim yoksa 30 saat üzerinden ek ders aldığımız için en fazla 10 saat mi kurs açabilirim...
Bu konu daha önce de burada tartışıldı hocam. Bildiğim kadarıyla haftada 40 saat alabilirsin. Ancak bu 40 saate egzersizler dahil edilmiyor ama DYK, halk eğitim kursu vb. dahilmiş.

Geri