BTR Görevlendirilmesinin 16 Eylül'de başlatılması

Kodla Büyü

earl

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. Okulumuza btr görevlendirme yazısı gelmiş. Lakin görevlendirme 16 Eylül'de başlayacak. Okul 9 Eylül'de açılıyor. Her sene okulun açıldığı gün görevlendirme başlardı. Var mı böyle durumda olan il? Şimdi ben o ilk hafta btr görevi için okula gitmeyeceğim. Halbu ki ilk hafta tahtalara filan bakardık. Tamir bakim yapardık.

edit: mod arkadaşlar başlığı btr görevlendirmesinin... şeklinde değiştirirse memnun olurum.

Şu işi bir rayına koyamadılar. İlden ile değişiklik olmamalı. Başvurular aynı tarihte MEBBİS üzerinden alınıp herkes aynı tarihte göreve başlayabilir. Çok basit bir şey aslında.

hatalı yazılmış olabilir hocam. bazen ilçe bazen nadiren il hatalı yazabiliyor. görevlendirme yazısı gelince onu baz alın bence. görevlendirme yazısı nasıl geldiki bizim başvurular bugün sondu?

Görevlendirme yazısını erkenden yazıp tarihi neden geç başlatırlar anlamak mümkün değil. Belki sehven yanlış yazılmıştır.

Görevlendirme yazısını erkenden yazıp tarihi neden geç başlatırlar anlamak mümkün değil. Belki sehven yanlış yazılmıştır.
üst yazıda da ekteki takvimde de 16 Eylül'de başlatılacağı yazıyor hocam. Sanmıyorum sehven olduğunu. Bence tamamen keyfi yapıyorlar. İlk hafta görev olmayacak ama bir haftalık ek dersimiz de boşa gidecek. Sebep? Yok...

Basvuru için ilk Gelen yazıda okulun başlangıç tarihi olup, valilik onayı geç geldiği için eksik ek ders aldığımız zamanlar oldu. Yani valilik onay tarihi burda kriter nokta. Zamanında yaşadık maalesef...

Daha önce böyle bir durum olmuştu il sendika başkanımız il milli eğitim müdürü ile bizzat görüşüp sorunu çözmüştü.

Geri