BTR Görevlendirmesi ve 4006 Yürütücülüğü

Kodla Büyü

manyakkedi

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Şu anda BTR olarak 1 gün başka bir okulda görev yapıyorum. Tübitak 4006 başvurumuz kabul edildi, görevlendirme olduğum için sözleşmeyi şu an imzalayamıyorum. Görevlendirme iptali ile bu sorunu çözerim diye düşünüyorum. Benim sorum şu, ikinci dönem yine başka okula Btr görevi isteyebilir miyim?

Hocam ben geçen sene hem BTR hem proje yürütücüsü idim (bu sene de başvurduk ama radara takıldık). Ne imzada ne başvuruda ne fuar da bir sorun yasamadim. Sizin başka okulda BTR olmanız imza için sorun teşkil etmez ama imza ekranında farklı bir uyarı mı çıkıyor. Görevlendirme olarak sadece idarecilik görevi istenmiyor diye biliyorum. BTR nin etkileyeceğini zannetmiyorum.

Hocam ben geçen sene hem BTR hem proje yürütücüsü idim (bu sene de başvurduk ama radara takıldık). Ne imzada ne başvuruda ne fuar da bir sorun yasamadim. Sizin başka okulda BTR olmanız imza için sorun teşkil etmez ama imza ekranında farklı bir uyarı mı çıkıyor. Görevlendirme olarak sadece idarecilik görevi istenmiyor diye biliyorum. BTR nin etkileyeceğini zannetmiyorum.
Hocam kurum kodunu mebbisten alıyor galiba, mebbiste btr görevlendirmesi işlenmiş durumda. Kısmi görevlendirme de olamaz gibisinden birşeyler yazıyordu dipnotta. Sizin btr görevi kendi okulunuzda mıydı?

Hocam neden koordinator olayim diye israr ediyorsunuz ki görevlendirilme olan okulda tabiki tam zamanli degilse koodinator olmazsiniz. Btr koodinatorluk kendi okulunuzda ise problem yok lakin kadronuzun disindaki okulda ise btr lik 4006 koordinatoru olmazsiniz.Cozum icin Btr yi birakayim diyorsunuz neden? Birakin kadrolu arkadas olsun siz yapin tum isleri bu kadar basit. 6 saat ekders ise de gene yazilir proje yapan herkese.

Hocam neden koordinator olayim diye israr ediyorsunuz ki görevlendirilme olan okulda tabiki tam zamanli degilse koodinator olmazsiniz. Btr koodinatorluk kendi okulunuzda ise problem yok lakin kadronuzun disindaki okulda ise btr lik 4006 koordinatoru olmazsiniz.Cozum icin Btr yi birakayim diyorsunuz neden? Birakin kadrolu arkadas olsun siz yapin tum isleri bu kadar basit. 6 saat ekders ise de gene yazilir proje yapan herkese.
Hocam kadromun bulunduğu okulda 4006 yapıyoruz, ben uyarıyı yanlış okumuşum, yine bir sorun var tabi.
2018-12-29 15_20_35-Kuruluş Yetkilileri - Opera.png

Genel bir sorun mu acaba, yoksa sadece bende mi.

Son düzenleme:
Hocam sozlesmede tam zamanli gorevlendirme olan okulda yurutuculuk yapilir deniyor. Bizim btr gorevlendirmelerini ders tamamlama şeklinde girdikleri icin yurutuculuk yapilamaz. O yuzden ilk basvuru yaparken bunu inceleyip isminizi yazmayacaktiniz. O yuzden ben yurutuculugu baska arkadasa verdim. Sizin cozum olarak yapacaginiz belli sozlesmede yazdigi uzere yurutucu degisikligi yapmak.

Arkadaşlar ben de bu hatayı alıyorum. 18 saat kendi okulumda 12 saatte başka bir okulda derse giriyorum. Ama sonuçta sergiyi kendi okulumda yapacağız. Bendeki hatanın sebebi de başka bir okulda görevlendirmemin olması mı?

Kısmi zamanlı görevlendirildiğiniz okul adına başvuru yapamazsınız yazıyor uyarıda. Benim durumum bu değil. Ayrıca Meb tarafından sağlanan kurum kodu 0 yazıyor. Benim atladığım birşey var mı diye yazıyorum buraya, yoksa epostayla iletişime geçeceğim.

Geri