Meb erişim engeli

Kodla Büyü

ecmtal

Site Gezgini
Arkadaşlar okuldaki bir öğretmen arkadaşımız bir web sitesi üzerinden öğrencilerle birlikte bir proje hazırlayacak. Okulun laboratuvarını kullanacaklar. Fakat sayfada meb erişim engeli var. Bu konuda yasal yollardan ne yapabiliriz.

Mebbis şifreniz ile giriş yapın, erişime açılmasını isteyin.

Erişime açık olan 18 yıllık sitem engellendi. Oradan yazdım, ne bir bilgi verdiler ne de erişime açtılar !!

Üniversite sayfalarına da erişim engellenmiş. Geçen arkadaşa yüksek lisans başvurusu için gireyim dedim, ulaşamadım. Hangi kafayla bu işi yapıyorlar hala anlamış değilim.

Üniversite sayfalarına da erişim engellenmiş. Geçen arkadaşa yüksek lisans başvurusu için gireyim dedim, ulaşamadım. Hangi kafayla bu işi yapıyorlar hala anlamış değilim.
hocam "ücretli sponsorlu reklam" yazanları tıklarsanız engellidir açılmaz reklam olduğu için. Ben de yaşadım. Engellenen üniversite sitesi değil reklam yani..

Benim de Moodle kullanarak yaptığım bir sitem vardı. Alan adını yeni almıştım. MEB engeli ile karşılaşmıştım daha sonra bir adrese başvurarak bir hafta içerisinde açtırmıştım.

Hocam şu anda bende açılmıyor Kaspersky Endpoint uyarısı ile siteye giriş engelleniyor.

Geri