BTR istifa.

Kodla Büyü
Merhaba değerli hocalarım,
Okulumda BTR olarak görevliyim. BTR görevimden istifa etmek istiyorum. Süreç ile ilgili bilgisi olan meslektaşlarımdan yardım istiyorum. Mazaret sunmak zorunda mıyım?

Ailevi neden yaz, sağlık sorunların nedeniyle vs yaz yolla hocam. Raporunu vs kimse sormaz. Okuluna dilekçe verip görevlendirmenin iptalini arz edersin. Uygun görüş valilikten gelene kadar göreve devam edersin. Hiç btrden iptal ettiren görmedim ama sanırım sorun çıkarmazlar.

Ben iptal ettirmiştim hocam...ailevi ve sağlık sorununu dile getirmiştim dilekçede. Süreç biraz uzayabiliyor yalnız. 1,5 ay gibi bir sürede cevap gelmişti.

Ben de bu şekilde yazmıştım hocam. Ailevi ve özel sebeplerden dolayı görevimden istifa etmek istiyorum. Kabul edildi hemen.

Çocuğumun sağlık sorunları sebebi ile ben de görev iptali istemiştim, 1-2 hafta içinde kabul edilmişti.

Teşekkür ederim sayın hocalarım. Açıkçası okul idaresinin tavrını da merak ediyorum. Sonrasında sıkıntı yaşatırlar mı bilmiyorum.

Ben istifa etmek istediğimde olmaz demişti ilde görevli arkadaş. Rapor vs sunman gerekir demişti. Mecbur beklemiştim diğer dönemi. İdarenizi ise en iyi siz bilirsiniz. Ben de artık almıyorum btrlik. Ama her iş yine buluyor tabi.

Ben istifa etmek istediğimde olmaz demişti ilde görevli arkadaş. Rapor vs sunman gerekir demişti. Mecbur beklemiştim diğer dönemi. İdarenizi ise en iyi siz bilirsiniz. Ben de artık almıyorum btrlik. Ama her iş yine buluyor tabi.
yapma hocam ayaklarını alıştırırsan sana görevinmiş gibi davranırlar insan oldugunu dinlenmeye ihtiyacın olduğunu hissettir dozunu gittikçe arttırarak

Ailevi ve saglik sorunları sebebi ile görevlendirme iptalini istiyorum demistim ve kabil edilmisti

Ben de iptal ettirmek istedim. Okul müdürü kabul etmedi. Ben de kibar bir dille 2. dönem başvurmayacağımı söyledim. Yine olmaz diyor.

Geri