BTR=KÖLE

Kodla Büyü

ASKAS25

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar hafta Sonu kursunda 10 saat görev alan arkadaş yaklaşık sadece kurs ücreti 1000 tl para alıyor. Artı ek ders ücreti artı nöbet 1000 tl, toplam 2000 tl para ediyor. (Gözü olanın gözü çıksın.) Bilişimci (Bence şimdi tam bir köle) hafta sonu arızalanan tahtalar, okuldaki bilgisayarlar artı 18 saat ders ve şimdide yetmiyormuş gibi başka bir okulda görevlendirme, okulun bilgisayarları , tahtaları, o akıllı müdürler görevlendirildiğiniz okulun bilişim derslerine de sokarlar cabası. Arkadaşlar neden böyle oldu.
1. O zor günleri unuttuk(Norm Fazlası, Seçmeli ders)
2. Bizim için çalışan, bizlere büyük yardım ve destek olanları unuttuk. (Abbas GÜÇLÜ,BT derneği)
Bu görev yazısında hakkımız gasp edilmiştir. Haksızlık edilmiştir. Haftada 35 saat çalış, 72 saat ek ders al. Başka öğretmen 35 saat çalışırsa, 88 saat ek ders alsın. Ne yapabiliriz?
?

biz de kurs açabiliriz hocam maaş karşılığı dolduruyorsan saat 3 ten sonra doldurmuyorsan 5 ten sonra ya da hafta sonu aç kursu al 1500 ü.

biz iki saat kurs için idareyle papaz olduk bakalım hayırlısı.... artık dönem sonunu iple çeksem de, nafile.. müdür bu sene 7-8lerde seççtirmedi, teog hastası müdürler yüzünden her gittiğin yer de norm fazlasısın, teşşekkürler meb :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:
şimdiye kadar çok buluyordun formatör bundan sonra da bulursun.

bizim idare açtırmadı kurs, o kadar da çabaladım.
haftada 6 saat kurs açan da var saati 20 tl den.
anlayışlı idareniz yoksa zor bu işler
btr 30 saat olması gerekiyor ki yeni yazı da ders çizelgesi demiş okul giriş çıkış saati diye bişey yok yani 30 saatten fazla durmamıza gerek yok diye yorumladım. 30 saate de 18 saat ek ders normal :mrgreen:

Bu BTR görevlendirmeleri zaten sağlam değildi.Bu yeni düzenlemeye göre pek iyi şeyler göremedim.İlerde tamamen kaldırabilirler.

Geri