BTR Kulüp Ek Dersi Alabilir mi?

Kodla Büyü

oyungezer

Süper Üye
Süper Üye
Merhaba arkadaşlar. Bu sene bana kulüp verdiler. Ek ders konusunda idareye hatırlatma yaptım. BTR ders saatleri içerisinde yaptığı faaliyetlerden ek ders alamaz dedim. Ders saatleri dışında yani okul bittiği saatten itibaren yürütürsün kulüp çalışmalarını dediler. Yani ek ders yazacaklar. Bunun yönetmeliği nedir? Bu tarz bir uygulama var mı?

Kulüp ve sınıf şube rehberlik ek dersi alamaz. Haftalık en fazla 18 saat alabilir. Nöbet varsa +3.
Btr görevlendirme yazısında yazıyor açıkça

Merhaba arkadaşlar. Bu sene bana kulüp verdiler. Ek ders konusunda idareye hatırlatma yaptım. BTR ders saatleri içerisinde yaptığı faaliyetlerden ek ders alamaz dedim. Ders saatleri dışında yani okul bittiği saatten itibaren yürütürsün kulüp çalışmalarını dediler. Yani ek ders yazacaklar. Bunun yönetmeliği nedir? Bu tarz bir uygulama var mı?

okul bittiği saatten itibaren öğrenci bulabilecek misin hocam? öğrenci kalabiliyorsa sıkıntı yok. bir de herkesin kulübü belirli bir gün sizin ki mesai saatleri dışındaysa herhangi bir soruşturmada dikkat çekmez mi?

bizim okulda rehberlik salı günleri, ay içerisinde bir salı kulüp diğer salılar rehberlik olarak geçiyor. sizin uygulama şöyle olabilir mesela salı günleri bir saat boşluk olmayacak şekilde ders verirler rehberlik saatinde kulüp yapabilirsin hocam.

ortaokullarda kulüp saati diye birşey yok hocam dolayısiyle ders saatleri dışında yapılmak zorunda buna göre almamız gerekiyor.

takip .
evet bu sene sosyal etkinlikler modüllere işleneceği için kulüplere çok önem veriliyor. bizede kulup verildi.

Geri