BTR Kulüp ekders ve nöbet ek dersi hakkında

Kodla Büyü

sinanpektas

Site Gezgini
Arkadaşlar kendi okulumda 18 saat dersim var iki bilişimciyiz. Farklı bir okula BTR görevim çıktı. Üç gün kendi okulumda (6+6+6 saat kendi dersim) 2 günde görevlendirlidğim kurumda BTR görevi yapacağım. Şimdi sormak istediğim;
1- Kendi okulumda nöbet tutabilirmiyim?
2-Kulüp alırsam ekdersini alabilirmiyim?

Kendi okulunuzda nöbet tutup 3 saat nöbet ücretini alırsınız. Btr olduğunuz için sınıf rehberliği ve kulüp alamazsınız, gönüllü alıyor bile olsanız ayrıca ek dersini alamazsınız.

7 saat dersinin olması gerekir. Tüm gün dersin olmazsa nöbet tutamazsın diye biliyorum. Diğer durumlar için zaten ekders alamazsın.

Bu nöbet işi de ne saçma sapan iş oldu arkadaş ya. Rehber öğretmenler bir saat derse girmeden nöbet tutuyor biz ise 7 saat girmemiz gerekiyor.

Kendi okulunda BTR olmadığı için kendi okulunda herhangi bir gün nöbet tutabilir.

Kendi okulunda Btr olmadığı için nöbet tutabilir, 7 saat şartı kendi okulunda btr olsaydı geçerli olurdu

İLÇENİN, OKULA KULÜP HAKKINDAKİ CEVAP YAZISI...

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    79.1 KB · Görüntüleme: 897
Kendi okulunda BTR görevi yoksa bir günde 7 saat derse girmesi zorunlu değil ama kendi okulunda btr ise nöbet tutmak için 7 saat derse girmesi gerekir. Kulübü ise mesai dışında çalışma yaparak alabilirsiniz. Mesai dışı derken 17:00 değil BTR görevinin bittiği saatden bahsediyorum

Kim çıkardı bu dersin olduğu gün tutarsın tutamazsın safsatasını bilmiyorum ama BTR olduğunda görevlendirme mantığı olarak bizler ders görevini yerine getirmiş sayılıyoruz. Bu nedenle BTR olduğun zaman zarfı da derstir. Nöbet tutabilmemiz lazım. Bu açıdan ders tamamlama ya da 15 saat zorunluluğu da yoktur. Sınıf ve kulüp de verilmemeli.

Arkadaşlar 7 saat dersi varsa o gün nöbet tutabilir diyorsunuz,rica etsem bunun resmi bir yazısını paylaşabilir misiniz?

Geri