BTR lerin Teog da Görev Alması

Kodla Büyü
Bu dönem ki teog çarşamba ve perşembe günleri olduğu için başka bir okula btr olarak görevlendirilip çarşamba ve perşembe başka okulda görev alan arkadaşların teog görevi almaması gerekir, çünkü iki yerde bulunmamız imkansız.

Bende başka bir okula salı ve cuma günleri btr olarak görevlendirildim ama pazartesi, çarşamba ve perşembe günleri kendi okulumdayım. Benim görev almamda bir sakınca yok. Benim durumumda olan arkadaşlar için sorun çıkmaz.

Çarşamba veya perşembe günlerinden sadece bir gün başka okulda görevli olan arkadaşlar görevli olmadığı diğer gün için teog görevi alabilir.

Hocam ne alakası var? normal ek dersini alan arkadaşlar o gün hem ek dersini hem sınav ek dersini alıyorlar. bizim de aynı şekilde ek dersimizi alacağız. yani çarşamba günü görevin varsa 4+5 gibi.
iki yerde bulunmamız imkansız fakat görevli izinli gibi bir durum da var. yani o gün farklı bir görev verildiyse yine hem ek dersini alırsın hem de görevine gidersin o görev ek ders gerektiriyorsa yine ek olarak onu da alırsınız.

ne bitmez tükenmez dertlerimiz var bizim, biz nasıl bi bölüm seçtik.. ben ne güzel yıldız teknikte gemi inşaatı mühendisliği okuyacaktım, aklımı çelen hocayı da allah bildiği gibi etsin..

Arkadaşlar, bir deli bir kuyuya taş attı 40 deli çıkaramadı misali gereksiz bir konu olarak gördüm.
BTR'lere TEOG sınav görevi verilir ve o gün için hem ek ders ücretini hem de sınav ücretini alırlar. Ayrıca bildiğim kadarıyla sınav görevi aldığımız günler, "görevli izinli" sayılırız Nokta.

İki yerde de bulunamayacağım için görev verilmedi.O iki günde de ortaokulda dersim olmasına rağmen.İl koordinatörü olayı çözemedi.Şube müdürleri sınavlara boşta olan öğretmenleri görevlendirebilir, o şekilde yorumlamıştır dedi.

Şube müdürünün yaptığını biz nasıl yorumlayacaz? sineğin yağını mı hesapladı ? işgüzarlık mı?

çok şey söylenir ya neyse..uzatmaya gerek yok.

aobulbul' Alıntı:
Hocam ne alakası var? normal ek dersini alan arkadaşlar o gün hem ek dersini hem sınav ek dersini alıyorlar. bizim de aynı şekilde ek dersimizi alacağız. yani çarşamba günü görevin varsa 4+5 gibi.
iki yerde bulunmamız imkansız fakat görevli izinli gibi bir durum da var. yani o gün farklı bir görev verildiyse yine hem ek dersini alırsın hem de görevine gidersin o görev ek ders gerektiriyorsa yine ek olarak onu da alırsınız.

Çok alakası var hocam. Olayı karmaşıklaştırmaya gerek yok. Normal ekders alan arkadaşın okulu tatil olmuş görevi yok. Ama btr durumu farklı. Btr 5 saat fazla ekders alsın diye lisedeki görevi askıya mı alınacak?

Çarşamba yada perşembe başka okulda btr olarak görevlendirilen bilişimci görevlendirildiği gün teog da görev alamaz, aynı anda iki yerde olamaz, görevli izinli sayılacak bir durum yok, btr teoga girmezse sorun olmaz başka öğretmene verilir, öğretmen bol.

O zman hiç bir görevli izinli olduğun kıytırık görevlere gitmeme hakkına sahip olmalısın.aynı anda 2 yerde bulunamazsın.
İş para alınca değişiyorsa bilelim.angarya geldiğinde aynı anda 2 yerde bulunamam diyelim

Eba tanitimi diye köy köy okul okul dolastim ozaman sknti yoksa simdide olmamali. Ilce kucuk ogretmen az diye herkes gorvlendiriliyor ama ogretmen cok olsa nasil bi uygulama yaparlardi merak ediyorum acikcasi :)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam gorev verildi ise resen verildi, gider sınavda gorevini yaparsın, sınav bittikten sonra doner BTR gorevine devam edersin. Her şeyde goruş almaya çalışan idare birimlerine iş bırakılmamalı artık bi deli bi taş atıyor sonra dur da ugraş, aydında yazılan bi yazı tun turkiyeyi kilitlemişti noldu sonra 4 ay oncesine geri donduk birşey yokmuş gibi devam ediyoruz.

orneğin: pazartesi 4 saat dersi olan ortaokul ogretmeni ders bitiminde ogleden sonra liseye gidip BTR gorevini yerine getirip ucretini alıyor ve aynı anda iki yerde bulunmuş olmuyorsa, TEOG da gorev yapan aynı ogretmen sınav bitiminde lisedeki gorevine geri donup BTR görevini yapır ise orta da tartışılacak bir sorun yoktur.

Teog dan çıktım Btr olduğum okula geldim Btr den ek dersi ve sınav ücretini de yazmışlar

sapphire' Alıntı:
hocam gorev verildi ise resen verildi, gider sınavda gorevini yaparsın, sınav bittikten sonra doner BTR gorevine devam edersin. Her şeyde goruş almaya çalışan idare birimlerine iş bırakılmamalı artık bi deli bi taş atıyor sonra dur da ugraş, aydında yazılan bi yazı tun turkiyeyi kilitlemişti noldu sonra 4 ay oncesine geri donduk birşey yokmuş gibi devam ediyoruz.

orneğin: pazartesi 4 saat dersi olan ortaokul ogretmeni ders bitiminde ogleden sonra liseye gidip BTR gorevini yerine getirip ucretini alıyor ve aynı anda iki yerde bulunmuş olmuyorsa, TEOG da gorev yapan aynı ogretmen sınav bitiminde lisedeki gorevine geri donup BTR görevini yapır ise orta da tartışılacak bir sorun yoktur.

ya tarışacak ne var anlamıyorum, hocam insan kendi aklıyla yazdığınız şekilde yaparsa hiç sıkıntı olmaz, teşekkürler hocam güzel açıklamışsınız.

Geri