btr onayı

Kodla Büyü

ekinci.esma21

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhabalar btr onayı çıkmadan okulda ders saatlerimiz olmadığı halde okula gidebilir miyiz bu durum karşısında ne yapılmalıdır yardımcı olurmusunuz lütfen

Sayın hocam ben dersim olmasa da okulumda görevimin başındayım. İl formatörleri görevlendirmenin 17 eylülden başlayacağını gruba yazmışlardır. (BURDUR)

Hocam, başvurmanız için gelen yazıda görevlendirmenin yapılacağı tarihler yazıyordur. O da muhtemelen çoğu ilde olduğu gibi 17 Eylüldür. O yüzden siz okulunuza gidin, ek dersiniz 17 eylülden itibaren tahakkuk ettirilir. Emin olmak isterseniz eğitici ilçe formatörüne sorabilirsiniz.

Ankarda geçen seneydi sanirim 2 hafta sonra geldi gorevlendirmeler ben okulda durdum ama ek ders alamamistim

Hocam gelen yazıda böyle bir şeye denk gelemedim ilçe formatör ü sordum dersiniz yoksa gidin Dedi anlayamadım ne yapmak gerekir ki

ilden ile değişiyor bi ilde okul baslangici baz alinip ekders yazilirdi sonra baska ile gectim iki hafta btr gibi okula gittim ama ekders yazilmadi en saglami il koordinatörünu arayip sormak

Bizim ildede ses seda yok. Keşke bu artık norma dönse. Idarecilerin keyfine bırakmak kul hakkı değil mi? Benimde dersim yok aynı durumdayım. Hergün okula gidiyorum ama galiba geçen yıl gibi yine haksız bir şekilde ekders yapmayacaklar bir iki hafta.

Çok zormu bu görevlendirmeleri okul başlangıç tarihinde yapmak erkenden halolsa. Okullar Btr için iki ders programi yapıyor. Btr onayı gelene kadar ayrı Btr onayı geldikten sonra ayrı bizim işler dönem başı hep karışık oluyor.

Geri