BTR sacmaligi icin oneri

Kodla Büyü

murat_erg

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaslar sessiz oturmayalim facebook ta ve bbnetde orgutlendigimiz bu alanlarda toplu olarak itirazimizi yegiteke mail ve telefon ile bildirelim gerekirse gidip birebir goruselim bu isgence yazisini gormezden gelemez kimse bizler norm beklerken birak normu afedersiniz kafamiza tokmagi gecirdiler duzgun bir metin ile mail ve telefonla iletisime gecelim

murat_erg' Alıntı:
Arkadaslar sessiz oturmayalim facebook ta ve bbnetde orgutlendigimiz bu alanlarda toplu olarak itirazimizi yegiteke mail ve telefon ile bildirelim gerekirse gidip birebir goruselim bu isgence yazisini gormezden gelemez kimse bizler norm beklerken birak normu afedersiniz kafamiza tokmagi gecirdiler duzgun bir metin ile mail ve telefonla iletisime gecelim

Aynen. Öncelikle mail ve twitter ile Sesimizi duyurmamız lazım muhakkak.

Konuyla ilgili bir çok başlık açılmış durumda, öncelikle bbnette birlik olmamız gerekiyo sanırım :) Sonrasında ise ilk aşamada twitter üzerinden yüklenmek sesimizin duyulması adına etkili olacaktır.

Forumda bir başlık var orada madde madde değerlendirelim demiş
Lütfen itiraz ettiğiniz maddeleri maddeler halinde bir önceki yönetmelikte neydi şimdi ne oldu ve bu sizi neden rahatsız etti şeklinde yazarsanız anlaşılması çok daha kolay olacak.

İçimizden, edebiyatı kuvvetli olan biri haber yapabilirse o haberi memurlarnet ve ya başka haber sitelerine gönderip yayımlatabiliriz. İsmail Koncukla arası iyi olan arkadaşlar varsa Koncukla konuşup Yusuf Tekinle konuşmasını isteyebiliriz. Osmaniye TES başkanı Ahmet Kandemir Hoca Facebookta benim arkadaşım :D durumumuzu isteklerimizi ifade eden güzel bir ifade oluşturabilirsek ben facebook üzerinden kendisine iletebilirim. belki o da haber yapabilir memurlarnette. benim aklıma gelenler bunlar :idea:

Geri