BTR Süre Uzatımı ve Bir Sendika Cevabı

Kodla Büyü

xk-2

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Üyesi olduğum!!! sendikaya attığım bir mail ve gelen cevap. "Sendika Ağaları" ifadesi az bile kalmış. (Bu anlamlı ve etkili cevap için kendilerine teşekkür ettim elbette.) 1.png
1.png
22.png

Hocam sendikalar kendi menfaatleri için varlar. Öğretmenlerin sorunları son sırada onları ilgilendiriyor.

En doğrusu cimer'e yazmak.

ismi önemli değil, hangi sendika olursa olsun vereceği cevap bunun benzeri.
ben tepki verelim diyorum, mesela projelere katılımı bu sene yapmayalım sebebi de bu tür adaletsizlikler, haksızlıklar vs. diyorum adam çıkıyor siz öğrencileri düşünmüyorsunuz diyor. e-twinning vb. platformlarla yine de öğrencileri içine çekerek proje yapabilirsin ki ben önümüzdeki sene yine yapacağım, bu söylediğim bireysel proje. Öğrencileri kesinlikle dışlamıyorum. Ama biz tepki vermezsek, he bunlar halinden memnun, o zaman aynen devam der yukarıdaki yetkililer.

Hocam sendikalar kendi menfaatleri için varlar. Öğretmenlerin sorunları son sırada onları ilgilendiriyor.

En doğrusu cimer'e yazmak.
hocam cimere yazılsa ne olacak, diyecek ki bu geçici görevlendirmedir, yetki valiliklerdedir, vali uygun görürse yapar. bakanlık yapacaksınız diyecek, valilik inisiyatif kullanma imkanı bulmayacak, bunlar da ancak BTR yönetmeliği ile olur, onun dışında aynı tas aynı hamam devam eder.

hocam cimere yazılsa ne olacak, diyecek ki bu geçici görevlendirmedir, yetki valiliklerdedir, vali uygun görürse yapar. bakanlık yapacaksınız diyecek, valilik inisiyatif kullanma imkanı bulmayacak, bunlar da ancak BTR yönetmeliği ile olur, onun dışında aynı tas aynı hamam devam eder.
Hocam cimerden yazarsın, ama sana cevabı yine il milli eğitim müdürlüğü verir. Sorun çözülmez yani.

Sendika ve Bakanın, rehber öğretmenler icin yaptiklari olumlu eylem ve yönetmelik degisikliklerini keske bizlere ve diger branşlara da yapsalar.

Üyesi olduğum!!! sendikaya attığım bir mail ve gelen cevap. "Sendika Ağaları" ifadesi az bile kalmış. (Bu anlamlı ve etkili cevap için kendilerine teşekkür ettim elbette.) Ekli dosyayı görüntüle 69926 Ekli dosyayı görüntüle 69926 Ekli dosyayı görüntüle 69927
Sendika ismini silmenize gerek yoktu. Üyelerinin sorunları ile bu kadar yakinen ilgilenen sendikayı herkes görmeli. Ayrıca gelen mesaja cevap olarak okul müdürlüğüne teslim ettiğiniz sendikadan istifa dilekçesini teşekkür mesajıyla birlikte yollayabilirsiniz.

ismi önemli değil, hangi sendika olursa olsun vereceği cevap bunun benzeri.
ben tepki verelim diyorum, mesela projelere katılımı bu sene yapmayalım sebebi de bu tür adaletsizlikler, haksızlıklar vs. diyorum adam çıkıyor siz öğrencileri düşünmüyorsunuz diyor. e-twinning vb. platformlarla yine de öğrencileri içine çekerek proje yapabilirsin ki ben önümüzdeki sene yine yapacağım, bu söylediğim bireysel proje. Öğrencileri kesinlikle dışlamıyorum. Ama biz tepki vermezsek, he bunlar halinden memnun, o zaman aynen devam der yukarıdaki yetkililer.
bende okul adına projelere katılamayacagimi söylüyorum ama çocuklarla bir sürü etkinlik yapıyorum

Bilişim bilgisi kıt, bilgisayarın b sini bile anlayamayan ve bilgisayar bilgisizliği ile bilişimcilere ezilen idareciler var oldukça ki uzunca bir müddet olacaklar, hep bu şekilde mağdur oluruz. Cimerle mimerle olacak iş değil. Kültür lazım.

Bilişim bilgisi kıt, bilgisayarın b sini bile anlayamayan ve bilgisayar bilgisizliği ile bilişimcilere ezilen idareciler var oldukça ki uzunca bir müddet olacaklar, hep bu şekilde mağdur oluruz. Cimerle mimerle olacak iş değil. Kültür lazım.

Kültür değil hocam yonetmelik lazım. Yönetmelik olacak ki bu iş il koordinatörünun, ilgili şube müdürünün inisiyatifine kalmayacak. Biri uzatırken biri uzatmiyorum diyemeyecek. Görevlendirme olmayacak. Yonetmelik olmadığı sürece bu iş böyle yarım yamalak olur gider..

Geri