bts ye pano yaptıracağım

Kodla Büyü

semra0223

Site Gezgini
arkadaşlar bt de pano olması zorunluymuş galiba. ama bizde pano yok. pano yaptırmayı düşünüyorum ama boyutu yada hangi maldan yapılması gerektiğine dair bi bilgim yok. nerde yaptırabilirim.yardımcı olursanız sevinirim.

okul idaresine danışmadınızmı hocam.okuldaki diğer panolara bakarak halledebilrsiniz .

hocam bana müfettiş sordu neden pano yok diye bende kıtasiyeden iki tane en büyük boy mantar pano alıp astım sorun çözüldü

bende bir tane var en büyüğünden mantar pano burada şimdilik yetiyor

Hocam panoda standart ölçüler diye bir durum yok. İstersen köpükleri (beyaz eşyenın yanına koyulanlardan :)) renkli kartonlarla iğneleyip pano olarak da kullanabilirsin. O Köpükler hırdavat malzemesi satan dükkanlarda bulunabiliyor. Ben daha önce burada da paylaşmıştım brandaya kendi yaptığım panoyu kullanıyorum. 25 TL ye malolmuştu. İsterseniz inceleyebilirsiniz. okul-panosu-f189/bt-sinifiniz-icin-pano-onizlemeli-t33935.html

Rica ederim hocam valla. Eğer bundan kullanışlısını bulabilirsen söyle bende onu kullanıyım. :mrgreen:

hocam sizin panoyu beğendim. çok güzel olmuş. ama benim söylediğim tahta pano için. tahta pano kullanışlı olsun. niye alındınız anlamadım

Yok hocam espiri olsun diye yazdım, alınma falan yok. Ben ilk sene köpüklere oluklu mukavva iğneleyerek pano yapıp kullanmıştım. O da çok güzel oluyor. Deneyebilirsiniz.

Hocam hepsiburada da hazır mantar panolar var ben aldım 2 tane çok hoşuma gitti bence yeterlidir

Geri