BTY 2015-2016 Ders Kitaplarım

Kodla Büyü
Öncelikle emeğinize sağlık hocam. 6.sınıf kitabında biraz daha fazla uygulamaya dayalı etkinlikler olabilirdi Ama yine de çok başarılı Teşekkürler.. :alkis: :alkis: :alkis:

rock' Alıntı:
Hocam 2 kitabın içeriği de gördüğüm kadarıyla aynı. %90 aynı en az gördüğüm kadarıyla. Keşke konuları 2 seneye dağıtsaydınız. O zaman işimizi tam görürdü. Hele teorik konuları 2 sene üst üste vermek öğrencileri de sıkıyor. Anlamlı da değil bana göre. 2 senedir ben de hemen hemen aynı işliyorum biraz daha ayrıntıya giriyorum ama yine de çok değişmiyor. Farklı döküman da olmuyor. Kiatplarınız da fark var mı ben mi farkedemedim? Ayrıca Powerpoint konusunu göremedim.
Emeğiniz için teşekkürler. Daha ayrıntılı inceleyeyim kullanabilirim ben de.

hocam %90 değil de % 50 aynı diyebiliriz belki, sene başındaki temel konular aynı evet, 6. sınıfta onlara bir takım bir şeyler daha ekledim, ikinci olarak word var her iki senede ama işlenen konular farklı 6. sınıfta daha detaylı, powerpoint geçen sene 5. sınıflarda koymuştum ama yetiştiremediğim için işleyememiştim benim için scratch programlama daha önemli olduğu için bu sene powerpointi tamamen çıkardım, 6. sınıfta powerpoint yok zaten onun yerine excell var, scratch progralama konusu her iki seviye de de var ama işlenen etkinlikler aynı değil, daha doğrusu geçen sene işleyemediğim bazı etkinlikleri bu seneki 6. sınıfa ekledim ortak etkinlik var bir kaç tane ama aytınlı ileri düzey etkinliklerde var. 6. Sınıfa ekleyeceğim bir konu daha var(google drive) henüz düzenlemesi bitmedi bitince son halini yükleyecem kitabın. Bunların yanında hocam aynı konuları işlesek bile öğrenciler yinede unutabiliyorlar. takdir sizin ben lazım olur kullanmak isteyen olur diye paylaşıyorum.
yinede yorumlarınız için tşk.

chemate' Alıntı:
Emeğinize sağlık hocam.

Bu kitaplara uygun yıllık planlarınız var mı?
Yoksa geçen seneki yıllık planınızı yükleyebilir misiniz?

Paylaşım için tekrar teşekkürler...

yıllık planlarım hazır hocam onları da birazdan aynı klasör içerisinde paylaşacam.

Geri