Bu da benim 2012 Takvimim...

Kodla Büyü

nurhayat

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bu da benim 2012 takvimim..baskıya yollandı ama yine de görüşlerinizi bekliyorum

Ekli dosyalar

• TAKVİM2.jpg
    TAKVİM2.jpg
    274.8 KB · Görüntüleme: 1,398
  • takvim.rar
    4.4 MB · Görüntüleme: 310
Hocam elinize sağlık güzel olmuş keşke reklamsız olsaydı. Birde hatamıdır bilmiyorum ama sol üst köşedeki okul logosunda "OKULU" yazan kısımda dairede bir eğim sorunu var. Emeğinize sağlık.

teşekkür ederim yorumlarınız için...ilk defa BBNet de kendim birşey paylaştım :) hep gözlemciydim, artık paylaşımcı olmaya başlayacağım inş ;) reklama gelince burada reklamsız birşey yapamıyoruz, imkanlar hep kısıtlı :(

Takvimin sağ üst köşesine MEB logosu olabilirdi, simetri olması amacıyla. Orda yer alan bulut resmi yalnız kalmış. Ama onun haricinde güzel hazırlamışsınız.

bilalca' Alıntı:
Takvimin sağ üst köşesine MEB logosu olabilirdi, simetri olması amacıyla. Orda yer alan bulut resmi yalnız kalmış. Ama onun haricinde güzel hazırlamışsınız.

aklıma gelmişti meb logosunu da koymak,hep o şekilde kullanıyorum diye bu sefer değişiklik yaptım ;) teşekkürler

baynadir' Alıntı:
nurhayat' Alıntı:
baynadir' Alıntı:
dosya silinmiş öğretmenim...
silmedim hocam boyutunu küçültüp yeniden yükledim sadece..

ben açmaya çalışınca uyarı verdi napim :mrgreen: ... gerçekten güzel olmuş elinize sağlık... psd si varsa onuda alabilirmiyiz :)...

çok mutlu oldum beğenmenize :) tabi var hocam psd si..ama boyutu yüksek olduğu için burdan yükleyemem..okulda hotfile falan da açılmıyor..eve gidince yüklemeye çalışayım

Ellerinize sağlık hocam. PSD'sini paylaşarak forumdakilere büyük bir iyilik yapmış olmak isterseniz buradayız :)

hocam eğer yapabilirseniz pkulun ftp adresine yükleyin linkini verin indirelim olmaz mı :)

emeğinize sağlık nurhayat öğretmenim, gerçi artık baskıya yollanmış ama nacizhane fikrim, aylar saat yönünde dönseydi daha kullanışlı olabilirdi. böylede kullanışlı elbet ama saat yönü, soldan sağa doğru yazı yazmak veya çoğunluk olarak sağ eli kullanmak sağa yatkınlığı çoğaltıyor. bir daha takvim hazırlayacağınızda göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim..

sgulkurusu' Alıntı:
emeğinize sağlık nurhayat öğretmenim, gerçi artık baskıya yollanmış ama nacizhane fikrim, aylar saat yönünde dönseydi daha kullanışlı olabilirdi. böylede kullanışlı elbet ama saat yönü, soldan sağa doğru yazı yazmak veya çoğunluk olarak sağ eli kullanmak sağa yatkınlığı çoğaltıyor. bir daha takvim hazırlayacağınızda göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim..
önerilerinizin için çookk tşk ederim..nurhayat nickim ama öyle de hitap edebilirsiniz :) saat yönü uyarısını okuldaki arkadaşlarımdan da aldım ama değiştirmek istemedim nedenini bilmiyorum :D bana böyle daha yatgın geldi aslında solak da değilim ama :D

hepinize teşekkür ederim 110 kere indirilmesi beni çok motive etti :) şimdi okul gazetesi hazırlıyorum bitince onu da paylaşırım inş.. :)

Geri