Bu dönemde Şeflik ücretleri

Kodla Büyü

CenKUR

Üye
Arkadaşlar merhaba. Bilişim teknolojileri alan şefiyim. Okullarda öğrencinin olmadığı bu dönemde şeflik ücreti veriliyor mu? Eylül ayı ek dersinde şeflik ücreti alan arkadaş var mı?

Okul 5 ekimden itibaren açılınca alınacak. Şu ana kadar alan olmadı bildiğim kadarıyla

Atölye kullanılmıyorsa şeflik ücreti ödenmemesi normal.

Bu haftaya kadar olanı bilmem de bu haftadan sonra verilmeye başlanması gerekir.

eylül ayında almadık ama pazartesiden itibaren şeflk ve koordinatörlük ücretini alacağız

Evet artık yüz yüze eğitim başladığına göre bakım, onarım hatta nöbet ücretlerinin de verilmesi gerekiyor.

Grubun birinden İstanbu il mebe ait bir sunu paylaştıları. Burda bakım onarım ücretleri ödensin demişler. Resmi yazı yerine geçermi bilemiyorum.
"
Yüz yüze eğitim başlamış olduğundan ve işletmelerde mesleki eğitim çalışmaları okulda
yapılacağından , koordinatörlük, nöbet görevi ve bakım onarım ücretleri yürürlükteki ilgili
mevzuat hükümleri çerçevesinde ödenecektir."

Ekli dosyalar

• upload_2020-10-4_22-42-54.png
    upload_2020-10-4_22-42-54.png
    911.1 KB · Görüntüleme: 42
Grubun birinden İstanbu il mebe ait bir sunu paylaştıları. Burda bakım onarım ücretleri ödensin demişler. Resmi yazı yerine geçermi bilemiyorum.
"
Yüz yüze eğitim başlamış olduğundan ve işletmelerde mesleki eğitim çalışmaları okulda
yapılacağından , koordinatörlük, nöbet görevi ve bakım onarım ücretleri yürürlükteki ilgili
mevzuat hükümleri çerçevesinde ödenecektir."
Hocam bunun için resmi yazıya gerek yok zaten. Okulda yüz yüze eğitim olduğu anda bakım onarım ücretleri ödenir. Yasal mevzuat var zaten bu konuda.

Hocam bunun için resmi yazıya gerek yok zaten. Okulda yüz yüze eğitim olduğu anda bakım onarım ücretleri ödenir. Yasal mevzuat var zaten bu konuda.
Doğru söylüyorsunuz hocam ama biliyorsunuz bazı idareciler için yapılacak her şey yeni bir yazıyla onlara tebliğ edilmeli, onun için belirttim.

Geri