bu logo üzerindeki şekil nasıl kaldırırız

Kodla Büyü

blackpeace123

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar logo üzerindeki yan yatık 8 şekli nasıl kaldırılabilir.tam beceremedim. yardımcı olur musunuz ?

Ekli dosyalar

• 1078847-Clipart-Golden-Falcon-Over-A-Black-Circle-Logo-Royalty-Free-Vector-Illustration.jpg
    1078847-Clipart-Golden-Falcon-Over-A-Black-Circle-Logo-Royalty-Free-Vector-Illustration.jpg
    89.8 KB · Görüntüleme: 2,782
ancak ps ile yapacaksanız klonlama araçları ile çok sabır sonucu kaldırabilirsiniz

Lisanslı bir çalışmadır kaldırıp kullanmanız doğru olmaz. Ama ben illaki yapacağım dersen photoshop ile kolayca yapabilirsin.

@hasari hocam bana bunlar kolayca gelmiyor resmen sabır küpü olmam lazım

blackpeace123' Alıntı:
hasari' Alıntı:
Lisanslı bir çalışmadır kaldırıp kullanmanız doğru olmaz. Ama ben illaki yapacağım dersen photoshop ile kolayca yapabilirsin.
hasari hocam işletim sisteminiz lisanlı acaba?
Sayın hocam bununla ilgili size sayfalarca yazı yazabilirim.
Kısa keseyim;
Evet dersem siz bozulacaksın.
Hayır dersem beni bozduğunuzu sanacaksınız.

Siz bu logoyu alıp internette yayınlayacaksınız gerektiğinde resmi evraklarda kullanılacak. İşletim sistemi lisanslı olsa ne olur lisanssız olsa ne olur. İşletim sisteminiz lisanssız olsa dahi sadece kişisel kullanmış olacaksınız. Siz bunu kurumsal kullanacaksınız.
Sonuç itibariyle bana dokunan bir şey yok yarın hakkında soruşturma açılıp kapına mahkeme celbi geldiğinde telif hakkını çiğnediğin gerekçesiyle milyarlık borç çıkarıldığında...keşke diyeceksiniz.
Bu logoyu editlemek inanın benim 5 dk almaz, sizinde almaz ama birazda sonuçlarını düşünmek lazım.
Lisansız ürün kullanmak bir suç ise bunu dağıtmak ne kadar daha ağır bir suç siz düşünün artık.
Kullanmak ve kullanmamak size kalmış şimdiden hayırlı olsun diyelim. Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Logo da güzelmiş ama. İsminde Kartal geçen bir okul için süper olur. Fakat hasari hocama katılıyorum, uzak durmak lazım. Ya da bence bundan biraz, ondan biraz, şundan biraz derken karma bir logo ortaya çıkarabilirsiniz.

hazır lisans konusunu açmışken şunu da ben ekleyeyim istedim : okullardaki bilgisayar işletim sistemlerinin hepsi lisanslı değil. ayrıca office ler ayrıca adobe serilerinin birçoğu ( cs3 ,cs4 türkçe kullanan az bence) ayrıca visual studio ayrıca sql server vb.. uzayıp gidiyor bu liste. şunu söyleyebiliriz ki microsoft ev kullanıcılarına yönelik çok umursamıyor durumu ama şirket iseniz durum ciddi diyebiliriz. biraz araştırırsanız türkiye deki kurumlarla nasıl çalıştığını ve nasıl cezalar kesildiğini anlarsınız. konu bize gelince. öğretmen olarak kullanan kişiler için çok dert değil diyorum. kazançlar belli lisans ücretleri belli. ben evde çalışıp okulda konu anlatmak için sql server visual studio windows office adobe gibi program lisanslarını alsam zaten ohoooo. ha diyecekler ki şimdi deneme sürümünü kullan express versiyonunu kullan. ben de derim ki sizin modüllerde hangi sürümlerle anlatım yapılmış acaba? ama öğretmensin ve dışarı freelance çalışıyorsun o zaman iş değişir.

Geri