Bu nasıl bir virüs yardım edin hocalarm

Kodla Büyü

atanırmıyımki

Site Gezgini
S.a iyi akşamlar hocalarım bilgisayarımda yıllardır oluşturduğum bir resim arşivi silindi yedeginide almamıştım.Sanırım okuladaki bilgisayardan flashla bilgisayarima gecen bir virusten kaynaklandi.sadece resimleri silmis klasorler duruyor ha birde mb dusurmus klasorun 21 mb gorunuyor,silinmis gibi.amno virusu desem degil.Nasil bir virus arkadaslar bu ne yapmam lazım resimlerimi kurtarmam lazım.

S.a iyi akşamlar hocalarım bilgisayarımda yıllardır oluşturduğum bir resim arşivi silindi yedeginide almamıştım.Sanırım okuladaki bilgisayardan flashla bilgisayarima gecen bir virusten kaynaklandi.sadece resimleri silmis klasorler duruyor ha birde mb dusurmus klasorun 21 mb gorunuyor,silinmis gibi.amno virusu desem degil.Nasil bir virus arkadaslar bu ne yapmam lazım resimlerimi kurtarmam lazım.

sakin olun hocam belki gizli falan yapmıştır malum kısayol virüsünden dolayı ayrıntılara bi bakın kaç kilobyte kaç giga byte gösteriyor illaki kurtarılır ne tb lik hdd ler kurtardık....

sakin olun hocam belki gizli falan yapmıştır malum kısayol virüsünden dolayı ayrıntılara bi bakın kaç kilobyte kaç giga byte gösteriyor illaki kurtarılır ne tb lik hdd ler kurtardık....
Hocam gizli dosyaları gostere tklaynca gelmiuor bisey.Sisitem doslarını gostere tklıyorm yine bisey yok 150 gb lk arsiv 21 mb gorunuyor ama hardiske bakinca saki duruyo gibi r studio ile arattim tammini buluyor ama dosyalar acilmiyor ne resim ne vide recuva anca yuzde 30 fln getiriyor bu nasl bir virus hocam ne yapmam lazim.

icare data recovery denenebilir. öncesinde bir linux ile bakılabilir.

virüs windows için yazılmış bir virüs ise linux da etkili olmaz. eğer dosyalarınızın boyutunu değiştirmemişse dosyalarınızı silmemişse linux ile görebilirsiniz

Onceliklegecmis olsun. Tavsiyem Barte xp yi indirip cd den deneyin. Eğer silinmemisse görebilirsiniz. (Cd den calisan win8 paylasilmisti forumda onuda deneyebilirsiniz )

Geri