BU SLAYTI NASIL DEĞİŞTİRİRİM,ÜSTADLARDAN YARDIM?

Kodla Büyü

gzgz35

Site Gezgini
merhaba,
ilk slayttaki "ERKAN İSANMAZ" yazısını ve sonraki slaytlarda sol alttaki "sosyalbilgiler.biz" yazılarını nasıl kaldırabilirim,çıkamadım işin içinden..
acil yardım üstadlardan...........

Ekli dosyalar

• Biz Bu Toplumun Üyesiyiz.rar
    4.2 MB · Görüntüleme: 84
öncelikle power point programını aç
ardından open/aç seçeneği ile ppt dosyasını aç düzenlenebilir şekilde açılır ve düzenleyebilirsin

Birinci sayfadaki isim resim üzerine yazılıp, slayta eklendiği için resmi kopyalayıp, photoshop ya da benzeri bir programda ismi silip, yeniden eklemeniz gerekir.
Site ismini Görünüm Sekmesinden / Asıl Slayt düğmesine tıklayın, slaytın şablon yapısı karşınıza gelecek. İlk slayta tıklayıp, ardından site yazısının üzerine gelip, tıklayın ve silin. İşlem tamamlanmış olacaktır. Görünümden Normal düğmesine tıklayarak devam edin.

Ek: Birinci slayttaki isimleri silmek yerine üzerlerine zemin rengiyle aynı olacak şekilde dikdörtgen çizip, içerisine yazı eklenebilir.

k.cokol' Alıntı:
öncelikle power point programını aç
ardından open/aç seçeneği ile ppt dosyasını aç düzenlenebilir şekilde açılır ve düzenleyebilirsin
onu yapıyoruz hocam da,demek istediğim farklıydı,dediğiniz şekilde oynanamayan slaytları soruyorum ben de zaten..

Geri