BU TELEFONU TERCİH EDERMİSİNİZ....

Kodla Büyü
ben ederim hocam. baksana suya darbeye dayanıklıymış. daha geçen gün sony xperia z3 aldım, 1800 tl verdim. onlar bile su geçirmez diyemedi. Hiç kaçmaz, sıcak fırsat hatta yanıyor.

şaka bir yana, neden bunu alıyorsunuz ki hocam?

1. sınıf replika diye yazmışlar altına... Daha söz gerek yok sanırım... 1. sınıf replikanın 1. sınıf olduğunu kim tayin ediyor?

replika cihazların lüzumsuz olduğunu düşünüyorum. bunun yerine 2. el bir s3 alırım daha iyi.

2 ay kullanirsin kullanamazsin..
icindeki usletim sisteminin ne oldugu mechul..
dokunmatigi dandik..
cope atacak paran varsa hemen al..

Replika yazıyor zaten, fiyat beni düşündürdü ne demek yahu :mrgreen:

kesinlikle alma çakma mal bak bana hediye geldi kore malı çakma not 3. ne oldu 2 ay kullandım sonra kendi kendinin maili sildi chipin yaktı... Para senin paran tabi yinede sen bilirsin.

200 lira kolay gözden çıkarılabilir bir paraysa almanızda sakınca yok hocam. Sonuçta replika 1. sınıf yazsada...

Yahu replika diye adamlar açık açık yazmışken fiyatı beni düşündürüyor ne demek :puhaha:

Ayrıca adamlar facebook yorumu diye sahte bir javascript dosyası koymuşlar siteye. İkinci el S3 candır can.

o site hakkında facede yorum atan biri :)

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    31.1 KB · Görüntüleme: 531
arkadaşlar benimde acil cep telefonuna ihtiyacım vardı telefonum sürekli donuyordu ve dün itibariyle dondu açılmadı formatta çare olmadı. Dün şok marketten alışveriş yaparken lenovo vibe x2 yi gördüm bu hafta satışa sunulmuş 799 TL. Piyasaya göre uygun olduğunu düşünüyorum aldım bakalım hayırlısı. İhtiyacı olan varsa bilginize.

4g uyumlu alın.Seneye bunlar çöplük olacak.Bunu yere düşürdünüz kırıldı direk çöpe atıyorsunuz camı pahalı yada değişmiyor.Bizim başımıza geldi.Wifi berbat ayrıca.

AKADEMİA' Alıntı:
senolak' Alıntı:
:D Herkes para derdinde yaa yok 200 müş yok paran varsa al. Çocuğun olmaz çocuğun bu telefonların sar değerleri yüzünden kısır kalmayın da gençler aman dikkat edin. :eek:
İzleyin webtekno inceleme : https://www.youtube.com/watch?v=Iyr0IQ6mazs

"Çocuğunuz olmaz"... bu konuya çok takılmış. :mrgreen:

Sonra da diyor : Bu telefonu alacak biriysen hiç üreme zaten ( zuahahaaa koptum yaa ) :D

Geri