Bu websitesini hangi programla yapmaliyim?

Kodla Büyü

tomreader2010

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaslar bir diyetisyen arkadasim bir websitesi istiyor bu sitede 20 tane diyet listesi olacak veritabaninda istediği diyetleri seçip karşılaştırma güncelleme yaacak boyle siteyi hangi veritabani ve tasarim programiyla en kolay yapabilirim

Hocalarim web tasarımında bir kac tane wordpress tema uzerinde degisiklik yaptim programlama olarak 4~5 sene once c# kullandım buna gore tavsiye verirseniz

c# kullandıysanız asp. net olabilir . Ama üzerinden 4-5 yıl geçmiş.bence yinede php ile yapın.Php kolay.vt bağlūantı veri çekme ekleme güncelleme için , youtube kanalı olarak "kolay video dersleri" kanalını tercih edebilirsiniz .Video Açıklamalarında kodlari da veriyo.

c# kullandıysanız asp. net olabilir . Ama üzerinden 4-5 yıl geçmiş.bence yinede php ile yapın.Php kolay.vt bağlūantı veri çekme ekleme güncelleme için , youtube kanalı olarak "kolay video dersleri" kanalını tercih edebilirsiniz .Video Açıklamalarında kodlari da veriyo.
Hocam oncelikle tesekkur ederim,Php ile yaomak icin hangi programi kullanacagiz

Visual Studio Code veya Sublime Text olabilir hocam. Sunucu programı olarak wamp kurabilirsin.

Hocalarim teşekkürler tavsiyeler için ama kafam karisti program oneren arkadaslat sebebini soyleyebilirler mi

Veritabani islemleri icin herhangi bir web yazilim dili bilmeniz gerekiyor. Bu ya php yada .net olabilir. Ama ogrenmem ve yapmam uzun olur derseniz ben size yardimci olabilirim

Geri