Buda bizim sitemiz :)

Kodla Büyü
özgeçmişi oluşturdum. güncellemede de sıkıntı yok. sadece jquery kısmı kaldı.

Ekli dosyalar

• ozgecmis.JPG
    ozgecmis.JPG
    18.6 KB · Görüntüleme: 546
hasari' Alıntı:
kubracan06' Alıntı:
ya ben bu web sitesiişinden çok anlamıyorum :oops:
bu siteyi html kullanarak yapmışsınız hasari hocam. peki tasarımı yapaken hazır şablonlar mı kullanıyorsunuz ya da şöyle sorayım? bu tasarımlar hazır da siz mi içeriğii dolduruyorsunuz?
Hocam site php dir. Kendi tasarımımdır SEO çalışması ile php sayfalarını html şeklinde gösteriyoruz bunun nedeni google amcanın sayfaları hızlıca indexlemesi yani bu sistem çok kısa sürede google amcada en üst sıraya yerleşiyor ayrıca sayfaları bağlantılı şekilde çıkıyor.
şunun gibi:
php-mysql-f173/artik-sitemin-googlede-baglantilari-var-t78826.html

Bu sistemin ücretsiz versiyonu:
template-icon-gif-png-f110/yonetim-isil-okul-sablonu-v2-5-yonetim-panelli-t92279.html
Bu sistemin ücretli versiyonu:
template-icon-gif-png-f110/isil-okul-sablonu-v3-4-t91955.html
Sitenin bütün alanları yönetim panelinden yönetilebiliyor. :)
Yönetim panelini görmek için:
http://isilv3.isiltasarim.com/yonetim-bolumu.html
kullanıcı adı: demo
şifre: 12345

hocam ne güzel bilgi vermişsiniz ağzınıza sağlık walla :alkis:
çok saolun :++:

Atatürk resmini yeniden dekube ettim. Ufak bir iki değişiklik uyguladım. :)

hocam hem bilişimteknolojileri öğretmeni var okulda hem formatör ??? nasıl oluyor ders durumu falan ===_???

hocam meta larda "karamanmaraş" yazmışın. yanlış mı, yoksa bi hikmet mi var burda? yanlışlıksa bilemem. ama bilerek yaptıysan nedenini çok merak ediyorum. teşekkürler.

zysimsek' Alıntı:
hocam hem bilişimteknolojileri öğretmeni var okulda hem formatör ??? nasıl oluyor ders durumu falan ===_???
6 saat Bilişim Teknolojileri Dersi var. 12 Saatte Teknoloji Tasarım Dersine giriyorum. Formatörlük için önceki gün başvurumu yaptım, bugün yarın yazı gelir.

omr06' Alıntı:
hocam meta larda "karamanmaraş" yazmışın. yanlış mı, yoksa bi hikmet mi var burda? yanlışlıksa bilemem. ama bilerek yaptıysan nedenini çok merak ediyorum. teşekkürler.
Yanlış yazmışım, düzelttim. :)

site çok güzel olmuş bende acizane bir öneri getireyim. Arka plan transparan değilde beyaz yada kirli beyaz olsa eslatun mu mormu tam karar veremedim ama o rengin üstünde çok şık durur kanaatindeyim.

fatihpc' Alıntı:
site çok güzel olmuş bende acizane bir öneri getireyim. Arka plan transparan değilde beyaz yada kirli beyaz olsa eslatun mu mormu tam karar veremedim ama o rengin üstünde çok şık durur kanaatindeyim.
Öner için tşkler fatih hocam, değiniz renkler denenebilir fakat yönetimden tema değiştirme seçeneği de var sıkıldığımızda değiştiriyoruz. :)

Geri