Bugün Bilişim Öğretmeni Arkadaşımızı Kaybetmişiz

Kodla Büyü
Yazık ya Allah kahretmesin... İnsan ne diyeceğini ne düşüneceğini şaşırıyor.. Allah rahmet eylesin...

Rabbim gani gani rahmet eylesin, geride bıraktıklarına sabırlar versin. Mekanı cennet olsun.

Niyazi SARAL' Alıntı:
Yok mu tanıyan bilen?
Allah rahmet eylesin.

Hocam tanıyan değilde memurlar.net bu haberin yorum bölümünde olaydan bir dakika sonra orada bulunan bir arkadaşın yorumu var.

Şifa hocam benim üniversiteden 1.sınıf staj hocamdı. Haberi burdan tesadüfen duydum.Başlık ben sayfaya girdikten hemen sonra açılmıştı.Şok oldum duyunca. Allah rahmet eylesin. Ailesine sabır versin inşallah. Çok severdik biz kendisini.

Allah rahmet eylesin.Bütün tatillerde trafik kazalarını duymaya alıştık malesef :verymad: ,Suçlu kim bilmiyorum ama böyle giderse hepimiz kazalarda yaşamımızı yitirecegiz:(

Allah rahmet eylesin gencecikmiş çok üzüldüm, geride kalanlara sabır ve başsağlığı diliyorum...

ALLAH RAHMET EYLESİN.MEKANI CENNET OLSUN.AİLESİNE ALLAH SABIR VERSİN.
BİR GÜN HEPİMİZ ORAYA GİDECEGİZ.İNŞALLAH SON NEFESİMİZ DE KELİME İ TEVHİDLE GİTMEYİ ALLAH NASİP ETSİN.

Allah rahmet eylesin.
Yalnız memurlar.net yanlış başlık atmış habere. "Kaza" değil"Cinayet" olmalı!
Yol yapalım derken adamlar kaç kişi öldürüyor belli değil. Trafik ışığı yok, çizgi yok, uyarı yetersiz...Şimdi burda sorsak bu gibi nedenlerden kaza tehlikesi atlatan kaç kişi var diye bir dolu çıkar. Ben atlattım.

Geri