Büyük Joomla Siteleri

Kodla Büyü
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
KAYIBEY' Alıntı:
sen bu işlerden anlamayan derken kimi kastediyorsun. bu hakkı sana kim veriyor? sen kendini otorite mi sanıyorsun web konusunda?
bir de joomla konusunda ne zaman olumlu bir şeyler yazılsa senin az sonra yazacağını biliyorum. takıntı olmuş bu sende sanırım.

konuyu hortlattığım falan da yok. mesajların zamanlarını bir kontrol et bakalım.
hoca elle tutulur hiç birşey söylemiyorsun. üç beş html-css kodu biliyorsun altı üstü. birkaç tıkla joomla ile hazır siteyi yayınlamayı marifet zannediyorsun...
daha neyin ne olduğunu bilmiyorsun ki bu konuda benle tartışabilesin.

edit..daha uzatmaya gerek yok sanırım. sana kolay gelsin..

akin79' Alıntı:
Hocam Konu açılmış ve siz alakasız bir şekilde bu sitelerin hiti içeriklerinden kaynaklanıyor gibi komik bir yorum yapmışsınız

Komik mi , Sen köftecimisin arkadasim , eger degilsen lütfen git diplomalarini iade et ilkokuldan bir itibaren birdaha oku sonra burada yazmaya basla ,Bir sitenin icerigi önemlidir tabii ki , burada verdiklerinizin on kati hitli yüzlerce yabanci Pc ile ilgili site wordpress kullaniyor , ne yani simdi onlar wordpress kullandiklari icin mi bukadar hitleri var, yada bazilari kendi sistemini kendi yazmis O yüzden mi ???? (kel alaka seyler yazmayalim lütfen) , bir sitenin hiti %90 (salliyorum) icerigine baglidir elbet ya neyine bagli olacak

Sizdeki mantik su : ben biliyorum en iyisi odur
ben biniyorum en iyi araba sudur gibi .... gecin bu megolomanligi , iki satir ciddi yabanci karsilastirma yazilarinin linklerini falan verin rakamlarla konusun , diyorum , bilmem kötü mü yapiyorum

arkadaşlar joomla ile kullanıcı girişli uzaktan eğitim sitesi yapmak mümkün müdür sizce.
yani meb in uzaktan hizmetiçi eğitimleri gibi. kullanıcı giriş yapacak ve belli konuda eğitim alacağı videoları izleyecek. bu kullanıcı adına yapılan girişler kaydedilecek...

Geri