Büyükçekmece/Esenyurt/Avcılar Ekseninde Okul Durumları Nasıl

Kodla Büyü

omd

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Bu sene nasipse tayın isteyeceğim il dışından. Beykent civarında oturmayı planlıyorum. Yakın muhitlerde okul/bts/öğrenci-veli-öğretmen durumları nasıldır? Bilgisi olanlar paylaşabilir mi? BÖTE'li olarak ortaokul yada anadolu lisesi, çpl gibi okullardan tercih edebiliyorum. Açık olsa bile HEM yazmayı pek düşünmüyorum.

Sağol, Erbaa bana yakın. Lazım olursa gider alırım.

erbaa yaprak vatandaş, milleti erbaa yaprağından soğutacaan bu ne yav her mesajın altına yapıştırmışın!!!

Ben de Esenyurt tarafında oturup yazılan ilçeleri düşünüyorum.
Okullar açılınca umarım yardımcı olunur.

Beykentte çalışıyorum. Öğrenci durumları bu bölge için genel olarak iyi sayılır. Şimdiye kadar herhangi bir disiplin sorunu vs. yaşamadım öğrencilerimiz iyi. Okul bazında sorarsanız daha net cevap verebilirim. Esenyurtta öğrenci profili biraz daha farklıdır sosyoekonomik düzey biraz daha düşük olduğu için disiplin sorunları yaşayabilirsiniz.

bridget' Alıntı:
Beykentte çalışıyorum. Öğrenci durumları bu bölge için genel olarak iyi sayılır. Şimdiye kadar herhangi bir disiplin sorunu vs. yaşamadım öğrencilerimiz iyi. Okul bazında sorarsanız daha net cevap verebilirim. Esenyurtta öğrenci profili biraz daha farklıdır sosyoekonomik düzey biraz daha düşük olduğu için disiplin sorunları yaşayabilirsiniz.

Ortaokuldasınız değil mi hocam ?
Henüz okullar açılmadı. Evime ulaşımı daha rahat olur diye Esenyurt düşünüyorum ama dediğiniz gibi okullar sıkınıtılı olabilir.
Ve şuan 70 puanım var bahsetiğimiz ilçeler gelir sanırım geçen yılın puanlarını bulamadım.

Omd hocam amasyada nerede görev yapıyorsunuz bende amasya düşünüyorum da

omd' Alıntı:
Bu sene nasipse tayın isteyeceğim il dışından. Beykent civarında oturmayı planlıyorum. Yakın muhitlerde okul/bts/öğrenci-veli-öğretmen durumları nasıldır? Bilgisi olanlar paylaşabilir mi? BÖTE'li olarak ortaokul yada anadolu lisesi, çpl gibi okullardan tercih edebiliyorum. Açık olsa bile HEM yazmayı pek düşünmüyorum.

BÖTE mezunları ÇPAL de çalışamıyor hocam ne yazık ki. Bununla ilgili bakanlık daha yeni bir sürü kişinin yerini zorunlu olarak değiştirtti. İzmir'de geçen ay bir sürü böte mezunu bulundukları okullardan orta okul ve anadolu liselerine tercih yaptırılıp kadroları oraya aktarıldı

gül1' Alıntı:
bridget' Alıntı:

Ortaokuldasınız değil mi hocam ?
Henüz okullar açılmadı. Evime ulaşımı daha rahat olur diye Esenyurt düşünüyorum ama dediğiniz gibi okullar sıkınıtılı olabilir.
Ve şuan 70 puanım var bahsetiğimiz ilçeler gelir sanırım geçen yılın puanlarını bulamadım.

Hayır Anadolu Lisesinde çalışıyorum Hocam.Sizin için Esenyurtta bir okul kesin olur gibi geliyor bana.

ucamus' Alıntı:
Omd hocam amasyada nerede görev yapıyorsunuz bende amasya düşünüyorum da
Taşova hocam. İl dışında muhtemelen iki norm azalacak buradan.

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

inikat' Alıntı:
omd' Alıntı:

BÖTE mezunları ÇPAL de çalışamıyor hocam ne yazık ki. Bununla ilgili bakanlık daha yeni bir sürü kişinin yerini zorunlu olarak değiştirtti. İzmir'de geçen ay bir sürü böte mezunu bulundukları okullardan orta okul ve anadolu liselerine tercih yaptırılıp kadroları oraya aktarıldı
Çpal'nin Anadolu kısmı bari açılsa iyiydi. Neyse zaten İstanbul'da yer sıkıntısı olmaz sanırım. Bir şekilde okul bulunur.

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İstanbula gelmeniz zor olmaz. Çünkü zorunlu hizmet bölgesi. Bu sebeple ildeki tüm açık normlar (2-3 okul kontrol ettik hepsi açılmış) il dışı için açılır. Gelenden fazla giden oluyor bu şehre. Liste gelince okulların sıralamasını yaparız. Bende kısmet olursa bu sene ayrılmak istiyorum istanbuldan.

Geri