c de depreze var nasıl kaldırabilirim?

Kodla Büyü

m.arslan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar öğretmenler odasındaki bilgisayara benden önceki bilgisayarcı depreze koymuş ama program ekle kaldırda dahil hiç bir yerde depreze programına rastlamadım bilgisayar açılıp kapanınca herşey eski haline alıyor bir tane program ekleyemiyorum ne yapmam lazım acaba yardımcı olursanız sevinirim cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

hocam anlatamadım galiba depreze programını bulamadım ki kaldırıyım nasıl oluyor bende anlamadım depreze programı olmadan c ye depreze nasıl kurulmuş bilen varsa buraya yazsın lütfen.

bir de deepfreez olduğuna emin misin? Güvenlik kartı da olabilir. bu durumda güvenlik kartını devre dışı bırakman lazım

arkadaşlar sağ alt köşedede görünmüyor bildiğimiz depreze programı değil bu programlar işe yaramıyor bizim bilmediğimiz bir başka yolla c ye depreze kurulmuş

olay şu bilgisayar kapatılıp açılınca eski haline geliyor ama ortada depreze falan yok şaştım kaldım valla

hocam kusur bakmayın söylenenleri yaptık ama işe yaramadı inanki size bir garezim yok

eĞER Deepfreeze var ise aynı versiyonu bulup tekrar kurmak istediğinde uninstall seçeneği çıkıyor. Kaaldırabilirsin.

Bence güvenlik kartı vardır. O da setup tan disabled edilir.

Geri