C# otomasyon projeleri olan

Kodla Büyü

eskisehir_bilisim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar elinde c# ile hazırlanmış otomasyon projeleri olan ve paylaşabilecek varmı.İncelemek istiyorum. Teşekkürler şimdidien

Otomasyondan kastınız nedir hocam ? Kayıt ekleme silme güncelleme vs. şeklinde çalışan uygulamalardan bahsediyosanız üniversitede yaptığım basit 2 tanesini ekliyorum.

Ekli dosyalar

• Dosya Takip.rar
    1.7 MB · Görüntüleme: 203
  • iLbimDershaneOtomasyonu.rar
    1.6 MB · Görüntüleme: 282
hocam dosya takip eklemeler güzel ama arama bölümü calişmiyor...
dershane otomasyonu güzel calişyior sevdim :)

ozgur24' Alıntı:
hocam dosya takip eklemeler güzel ama arama bölümü calişmiyor...
dershane otomasyonu güzel calişyior sevdim :)

Hocam arama kısmı da çalşıyor. Aşağıdaki gridview den filtreliyo aradığınızı.

burhaneren' Alıntı:
Otomasyondan kastınız nedir hocam ? Kayıt ekleme silme güncelleme vs. şeklinde çalışan uygulamalardan bahsediyosanız üniversitede yaptığım basit 2 tanesini ekliyorum.

sağol hocam yanlız kaynak dosyalarda lazım :)

eskisehir_bilisim' Alıntı:
burhaneren' Alıntı:

onlara bakmam lazım bi hocam duruyosa onlarıda paylaşırım.

burhaneren' Alıntı:
burhaneren' Alıntı:

şimdiden teşekkürler hocam

burhaneren' Alıntı:
burhaneren' Alıntı:

hocam bulamadızmı

Burhan Hocam, kaynak kodlarınıda eklerseniz çok müteşekkir olurum size...Saygılarımla.

Kaynak kodlarını bulamadım hocam ya. Üniversiteden kalma projelerdi bunlar,exe yapmışız ama proje dosyalarını saklamamışız o zamanki kafayla malesef.

burhaneren' Alıntı:
Kaynak kodlarını bulamadım hocam ya. Üniversiteden kalma projelerdi bunlar,exe yapmışız ama proje dosyalarını saklamamışız o zamanki kafayla malesef.

Yine de çok teşekkürler sayın hocam...Saygılar.

Geri