Canli ders atamasi .

Kodla Büyü
Canli derslere girince baska bir zamana ders atamak icin harici ders atama bolumu var. AMA ders olarak ana sinifi gorunuyor sadece de acaba baska kademeler de yok mu diye merak ettim . Yoksa bir ayarlama mi yapilmasi lazim idare tarafindan

Canli derslere girince baska bir zamana ders atamak icin harici ders atama bolumu var. AMA ders olarak ana sinifi gorunuyor sadece de acaba baska kademeler de yok mu diye merak ettim . Yoksa bir ayarlama mi yapilmasi lazim idare tarafindan
Şu anda zaten derslerimiz 5. ve 6. sınıflarda zorunlu ve okul idareleri canlı ders atamasını EBA üzerinden gerçekleştiriyor..
7. ve 8. sınıflarda ise dersimiz seçmeli.
5, 6. ve 7. sınıflar şu anda uzaktan eğitim alıyor..
Harici ders ataması bu sınıflara yapılmıyor.. Okul öncesinin olmasının nedeni de sosyal medya platformlarında gereksiz yere yazıp çizen bazı öğretmenlerin(!) yüzünden eklendi. O yaştaki çocuğun canlı derse katılması, katılsa bile ekran başında durması sıkıntı..
Bizim branş için de inşallah fazla karıştıran olmaz da varsayılan (default) düzende devam ederiz..
Çünkü sonunda kendimiz edip kendimiz buluyoruz hocam...

Yok hocam ondan sormadim aslinda okuldaki gibi ders verilmesi istendi. Sinif birlestirmeden . Ebada yetersiz bunun icin ondan sordum acaba 6 saat atama yapabiliyormuyuz bir sinifa ondan merak etmistim

Yok hocam ondan sormadim aslinda okuldaki gibi ders verilmesi istendi. Sinif birlestirmeden . Ebada yetersiz bunun icin ondan sordum acaba 6 saat atama yapabiliyormuyuz bir sinifa ondan merak etmistim
Harici platformlardan yapacaksınız hocam. Ayrıca 2, 3 hafta sonra yazılıları var. Elinizi çabuk tutun bence..

Geri