Canlı dersi deneyebileceğimiz biryer varmı

Kodla Büyü

mudamet

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullandığımız cihazda(bilgisayar, telefon, tablet ...) ayarlamaları yaptıktan sonra canlı ders saatini beklemeden hemen test yapabileceğimiz bir ortam var mıdır acaba?

Bilgisayarınıza Zoom uygulamasını yükleyip, üyelik oluşturup bu uygulama üzerinden canlı yayın açarak, cep telefonundan bağlanıp deneme yapabilirsiniz hocam, Eba canlı ders zoom altyapısını kullanıyor, zoom çalışırsa eba canlı derste çalışıyor, hem ekranları da aynı pratik yapmış olursunuz.

Bilgisayarınıza Zoom uygulamasını yükleyip, üyelik oluşturup bu uygulama üzerinden canlı yayın açarak, cep telefonundan bağlanıp deneme yapabilirsiniz hocam, Eba canlı ders zoom altyapısını kullanıyor, zoom çalışırsa eba canlı derste çalışıyor, hem ekranları da aynı pratik yapmış olursunuz.
çok teşekkür ederim. kendi bilgisayarımı böyle hallederim ama zoom açılışında o kadar zımbırtı var ki öğrenciye bunu uzaktan yaptırmak çok zor.
EBA da keşke bi canlı ders deneme oturumu gibi birşey oluştursalar

çok teşekkür ederim. kendi bilgisayarımı böyle hallederim ama zoom açılışında o kadar zımbırtı var ki öğrenciye bunu uzaktan yaptırmak çok zor.
EBA da keşke bi canlı ders deneme oturumu gibi birşey oluştursalar

Zoom uygulamasını öğrencilerle denemeniz zor olur hocam, ben zoom uygulmasını sizin sisteminizde bir problem olup olmadığını görmeniz ve uygulamada pratik yapmanız için tavsiye ettim, evet öğrencilere kurdurmak ve oraya girmelerini sağlamak zor olabiliyor zoom da.

Zoom un açıldığı bilgisayarda eba canlı ders msvcp140.dll hatası verdi, bugünkü bir denememde. Bir farklılık var gibi

Ben de aynı "msvcp140.dll " hatası aldım. Zoom çalışıyor bir sıkıntı yok. Yabancı kaynaklardaki çözümleri denememe rağmen sorun değişmedi.
İşletim sistemim Win10 pro 64 bit...

bilgisayardan mı giriş yaptınız hocam? eğer öyleyse kullandığınız işletim sistemi nedir?
Bilgisayardan, win 7 pro,
Win 10 pro olan diğer bilgisayarımda baştan beri açıldı, kendi normal güncellemeleri dışında birşey kurmadım.
Enteresan enteresan işler

Kullandığımız cihazda(bilgisayar, telefon, tablet ...) ayarlamaları yaptıktan sonra canlı ders saatini beklemeden hemen test yapabileceğimiz bir ortam var mıdır acaba?
canlı ders yapmadan önce program files x 86 daki eba canlı ders exe yi çalıştırmıştım. herhangi bir hata vermedi. (görev yöneticisinde birkaç saniyeliğine gözüktü sonra kapattı kendini.) canlı dersimin olduğu gün de dersi başlattığımda hata vermedi.

Son düzenleme:
Geri