Canva ile tasarladığım dergimiz.

Kodla Büyü
Canva gerçekten online bulut sistem olması büyük avantaj 2 afiş hazırlamıştım okula baya hızlı hazırlamıştım çok beğenildi son afişimi canvanın excel listelerini net bir şekilde atamama probleminden ötürü AI illustratorda hazırladım çok yordu beni. tebrikler orjinal olmuş.

Canvadaki kısmını paylaşabilir misiniz elimizde bir taslak olsa kolay bir şekilde değişiklikler yapsak :)

Hocam düşündüm ama taslak olarak nasıl paylaşacağımı bulamadım. Paylaş seçeneği Sadece benim dergi üzerinde ortak olarak çalışmak için çıkıyor. O da işinize yaramaz sanırım. Tema olarak paylaşamadim

Tinkercad'deki gibi, Canva'da da öğrenciler kayıt olmadan verilen kodla giriş yapabiliyor mu?
Böyle bir şey var mı öğretmen hesabında?

Hocam düşündüm ama taslak olarak nasıl paylaşacağımı bulamadım. Paylaş seçeneği Sadece benim dergi üzerinde ortak olarak çalışmak için çıkıyor. O da işinize yaramaz sanırım. Tema olarak paylaşamadim
hocam taslağı paylaşabilirsiniz aslında sorun olmaz bir tane copy oluşturup copy olanı paylaşıma açabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: aak
Elinize sağlık gayet güzel olmuş. Şablonda bizim için bir başlangıç noktası olur. Teşekkürler

Eline sağlık hocam güzel olmuş. 80 sayfa içerik hazırlamak ayrı bir dert. Şablonunuz oluşmuş bundan sonra daha kolay olur dergi çıkarmanız.

Geri