CeBit Çalıştayına kayıt kapanmıştır!

Kodla Büyü

Niyazi SARAL

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Çalıştay'a başvuru sayısı 700'e erişmiş ve kontenjanımız dolmuştur. Çalıştay'a katılacaklara CeBit davetiyesi sağlanması planlandığından kontenjanın dolması sebebi ile kayıtlar kapanmıştır, ancak yine de kendi imkanlarınızla toplantımıza katılabilirsiniz.

Re: CeBit Çalıştayına başvuru 450 Kişi

Umarım herkes gelir. Ve yine umarım artık ne olacağımızı bilebiliriz. Bir açıklama gelmeli, artık yeter.

dün formatörler toplantısı vardı....

konuştuk arkadaşlarla....

forumu bilmeyip,gelmek isteyen de çok arkadaşlar....

umarım bu sayıyı aşacağız......

Çalıştaya katılmak için başvurumu yapacaz... ??? ben cebit'e ogün gelmek yeterli sanıyordum. nasıl baş vuruyoruz.

Niyazi SARAL' Alıntı:
Merhaba,

29 Eylül Çarşamba Saat 17:30 itibarı ile başvuru sayısı 450 oldu. 600 başvurada formu kapatacağız bilginize.
İyi günler hocam. Genelde yayın kuruluşları Cebit ti haber olarak yapıyor ama çalıştayı haber yapmak için yayın kuruluşlarıyla görüşüldü mü?

Forumdan bu çaıştaydan BT dersinin 1. kademeden kaldırıldığıdan bihaber BT öğretmeni çoook .. Elimden geldiğince duyurmaya çalıştım umarım o gün gerçekten u 500 kişi orada olur...

Özellikle BBnet e her BT öğretmeninin üye olması ve sürekli takip etmesi gerekmektedir.

süper bir haber bu. inşallah ulaşacağız bu sayıya da. ben kendi ilcemde bütün bilgisayar öğretmenlerine haber verdim. onlardan da gerekli katılım olacağına inanıyorum.

İstanbuldaki arkadaşlar lütfen bu sayıyı artıralım. Mersin km lerce uzak...Sesimizi en etkili şekilde duyaracağınıza eminim...

Hala bu siteden haberi olmayan BT öğretmenlerinin olmasına şaşırıyorum açıkcası. :eek:

hayırlı haberleri bekliyoruz

Çalıştay'a başvuru sayısı 700'e erişmiş ve kontenjanımız dolmuştur. Çalıştay'a katılacaklara CeBit davetiyesi sağlanması planlandığından kontenjanın dolması sebebi ile kayıtlar kapanmıştır, ancak yine de kendi imkanlarınızla toplantımıza katılabilirsiniz.

inş bizim için hayrlısı olur bütün destek veren arkadaşlara sonsuz teşekkürler

Niyazi SARAL' Alıntı:

:alkis: :alkis: :+1:

Gösterdiğiniz ilgi ve duyarlık için çok teşekkürler. Bilişim Teknolojilerinin geleceği için birşeyler yapmak, sürece katkıda bulunmak çok güzel.

inş hepimiz için iyi olacak arkadaşlar ben katılımın daha fazla olacağını düşünüyorum.

Hepimiz için hayırlı olsun, organizasyona destek veren herkese çok teşekkür ederiz.

Çalıştayı organize eden Niyazi Bey ve diğer tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

Geri