CeBIT için Reklam Resmi

Kodla Büyü

mnv

Aktif Üye
Bakın bakalım arkadaşlar olmuş mu? Birkaç bilgi daha eklenmeli mi? Daha sonra yeniden boyutlandırılıp kullanılabilir.

btcebit.png

Tarih, salon bilgisi eklendi, küçük versiyonu üstte, basılabilir versiyonu ektedir.

Ekli dosyalar

• BT.rar
    1.8 MB · Görüntüleme: 55
Çalıştayı internet ortamında duyurabileceğimiz bir çalışma olsun istedim arkadaşlar.

btcebit2.png

%50 küçültülmüş fakat kalitesi değiştirilmemiş hali. Paylaşmak için kullanabiliriz sanıyorum.

bence de çok hoş olmuş, emeğinize sağlık...
ben dağıtma0ya başladım bile

Güzel olmuş. Ama belki bilgisayar başında bir öğretmen resmi de ekleyebilirsiniz. :alkis:

Hocam ellerinize sağlık , güzel bir tasarım olmuş, tek eksiği 2010 yazmaması onun haricinde güzel, tabiki geliştirilebilir . yarın bastırıp sınıfıma asabilirim...

işte somut bir ürün, inşallah devamınıda bekliyoruz.

Gerçekten güzel olmuş hocam ellerinize sağlık, iki çalışmada eklenti paneline rar şeklinde büyük formatta eklenirse afişlerini yaptırabilirz. Belki Niyazi Bey de yardımcı olur.

"Tehlikenin farkında mısınız?" temalı birşeyler olsa, grafik tasarımı iyi arkadaşlar birşeyler çıkarabilirler rahatlıkla eminim

Basılabilir halini gönderiyorum. CMYK ve 300dpi.

Ekli dosyalar

• cebit_1_afis.rar
    1.8 MB · Görüntüleme: 33
1. resimde acizane görüşüm CEBİT eurasia bilişim yazan yerde istanbul ibaresi ve tarih ifadesi geçmesi gerekebilir birde sayfa afiş şeklinde olursa (dikey yani) daha şık durur düşüncesindeyim

Zizu_' Alıntı:
bu da benden olsun.

bu afişi de beğendim açıkçası "i" karakterleri düzeltilebilir birde arka plandaki karlı manzara resminde birkaç photoshop rütuşu ile dijital bişeyler eklenebilir mesela gökyüzüne 1 ve 0 lar serpiştirilebilir ama ayak izleri güzel düşünülmüş

Birinci resmi facebookta profil resmi yaptım bence bunu he bilişim öğretmeni yapmalı ve de isterseniz face de bir grup oluşturabiliriz konu hakkında sadece biz değilde face alemini haberdar ederiz durumdan sonuçta bb ye genelde sadece bilişimciler giriyorlar

BT dersinin %60'ı mı kaldırıldı acaba?
1'er şubeli bir okul düşünelim;
1,2,3 -- 3 saat,
4,5 ---- 4 saat,
6,7,8 -- 3 saat olmak üzere toplamda 10 saat BT dersi vardı 2009 yılında.
Şimdi ise yalnızca 3 saat ders kaldı, dolayısıyla derslerin %70'i kaldırılmış oldu...

Bence;

AA) Kullanılacak her türlü poster, pano, branda, banner, reklam üstünde mutlaka salon adı da bulunmalıdır.

BB) 2. tasarımda "Bilişim Öğretmenlerine sahip çıkalım" yanlış bir slogan. sanki zor durumda kaldık ta ondan sahip çıkılması lazım gibiymiş gibi duruyor. Böyle bile olsa bence Bilişim Öğretmnelerimizin geleceği bilişimi kalınma modeli olarak kabul eden bir ülkenin geeceğini belirler. Bu sebeple "Bilişimin Geleceğine sahip çıkalım" benzer sloganlar daha iyi.

Niyazi SARAL' Alıntı:
Bence;

AA) Kullanılacak her türlü poster, pano, branda, banner, reklam üstünde mutlaka salon adı da bulunmalıdır.

BB) 2. tasarımda "Bilişim Öğretmenlerine sahip çıkalım" yanlış bir slogan. sanki zor durumda kaldık ta ondan sahip çıkılması lazım gibiymiş gibi duruyor. Böyle bile olsa bence Bilişim Öğretmnelerimizin geleceği bilişimi kalınma modeli olarak kabul eden bir ülkenin geeceğini belirler. Bu sebeple "Bilişimin Geleceğine sahip çıkalım" benzer sloganlar daha iyi.

Niyazi Bey zor durumda değilmiyiz, dersler bir bir gidiyor elimizden...
Tabi ki afişteki yazılar yine de değiştirilebilir.

Bu da benden olsun, %20 küçültülmüş hali. Normal A3 basılabilir halini de basmak isterseniz yollayabilirim.

btcebit2.png

Geri