Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Cebit Katılım Formu-[kayıtlar bitmiştir]

Konu, 'CeBIT eurasia Bilişim 2010' kısmında the_korsan tarafından paylaşıldı.

1. ilk3r

ilk3r Süper Üye Süper Üye

Re: Cebit Katılım Formu

Eşim ve benim için kayıdı yaptırdım. Eşim foruma kayıtlı değil. Adres kısmını boş bıraktık artık çalıştay girişinden temin edebiliriz.

2. samil

samil Seçkin Üye Seçkin Üye

3. ist_koord

ist_koord Süper Üye Süper Üye

Değerli Forum yazarları bilet ile ilgili sıkıntınız olmasın niyazi bey sağolsun 500 bilet hifaştan temin edilecek dedi. Bizlerde istanbul İli olarak Telekom ve özel firmalarla temastayız toplu bilet alımı için eğer PM atarsanız sizlerede bilet temin edebiliriz. Dojop firması sitesi üzerinden bilet gönderimi yapmakta. Çizgi tagemin haritasında tüm bölgelerimizden katılım gözüküyor çok güzel; sadece güneydoğu hadi biraz daha arkadaşlarım. Ayrıca üzülerek tüm forum yazarlarına sesleniyorum istanbul elinden geldiğince orada olacaktır ancak o salonda zonguldağın, bingölün, batmanın, mersinin, muğlanın yani yedi bölgeden bir sürü ilin varlığı hissedilmeli. Çoğu arkadaşım burada olmak istediğini ama olamayacağını söylemiş. Allah kimseye göstermesin bu arkadaşlarımın anneleri-babaları ölümcül bir ameliyata giriyor olsa "valla mesafe uzak gelemem mi" diyeceklerdi. Bu benzetmem biraz ağır gelmiş olabilir ancak durum bu kadar kritik bir yere gidebilir. O salonda kaç kişi olursa olsun ses çıkacaktır eminim ancak oraya gelin ve KANUNİ yollarla hakkınızı arayın ey forum yazarları. Genel müdür yardımcısı orada bir sorun olduğunu anlayacaktır ancak nereden geldiniz diye sorarsa ve salonun %95 istanbul diye el kaldırırsa, bu işten bir sonuç çıkmazsa 3 gün sonra sınıf öğretmeni(sınıf öğretmenlerinden özür dileyerek örnektir sadece) olduğumuzda kimse başkasına kızmasın önce kendi takkesini önüne koysun. Herkes HAKKINI kendi arayacak.

Not: Bu forumdakiler artık alıştı sanırım :) tarzım agresif geldi ise kusuruma bakmayın.

4. Niyazi SARAL

Niyazi SARAL Seçkin Üye Seçkin Üye

Bence çalıştay şu an bile görevinin çoğunu yapmıştır. Yeteri kadar kamuoyu topladık. Hiç baskı hissetmenize gerek yok. Tabii ki katılım iyi olursa daha da iyi sonuçlar alınabilir. Ancak bu tür "hak arama" veya "eşitsizlik çözme" veya "doğruyu gösterme" çabaları uzun solukludur. Birçok insan bu sayede BBNet'i tanıdı, duydu, önemsedi.

Herkes elinden geleni yapacaktır ama Güney Doğu illerimiden kimse gelmiyor diye ben üzülmem, belki bakarsınız biz gideriz oraya.

5. patik

patik Site Gezgini

güneydoğudan ben katılıyorum üzülmenize gerek yok niyazi hocam:) adıyamndan geliyorum ben

6. fafu

fafu Üye

kaydı tamamladım sonrakı aşamı nedir bilgim yok :?

7. omd

omd Hiperaktif Üye Hiperaktif

sonraki aşamamız katılım :)

8. şeyma

şeyma Seçkin Üye Seçkin Üye

biz de katılmak isteriz ama bulunduğumuz yerden, ulaşım sıkıntısından solayı katılamıyoruz ki :(

9. bilerzen

bilerzen Seçkin Üye Seçkin Üye

formu doldursam yerime istanbuldaki kardeşimi göndersem OLUR MU?

10. sunny

sunny Seçkin Üye Seçkin Üye

hep destek tam destek. Yapılacak birşeyler varsa sabahın köründe orada olurum :)

11. Mellifica

Mellifica Aktif Üye

hep destek tam destek.

denizliden geleceğim. yorgunluk vs.. olacak ama hiç önemli değil.

12. XanaDu

XanaDu Seçkin Üye Seçkin Üye

Gelmeyi çok isterim ama kısmet olmayacak gibi. Katılan arkadaşları fedakarlıklarından ötürü tebrik ediyorum...
    Bu arada haftasonu Konya'da katıldığım Bilişim Teknolojileri Sempozyumunda da (ICITS 2010) üniversitedeki hocalarımızdan umut dolu sözler duydum. Özellikle Prof.Dr. Hafize Keser hocamız sempozyum sonunda Bilişim Teknolojileri dersinin akibetiyle ilgili görüşmelerde bulunacağını dile getirdi.

Tüm bu emekler boşa çıkmaz inşallah...

13. cihanacar

cihanacar Üye

Geleceğim umarım bilet bulabiliriz:)

14. Niyazi SARAL

Niyazi SARAL Seçkin Üye Seçkin Üye

Sevgili BBNet'li Öğretmenler,

İstanbul'dan katılacak arkadaşlar, Gülnaz Kocatepe gkocatepe@cizgi.com.tr adresine veya 0212-3567070 telefonu ile doğrudan kendisine başvururlarsa çalıştaya kayıt olan her kişi için bir tane olmak üzere davetiyeyi adreslerine gönderiyoruz.

Anadolu'dan gelecekler veya "Postada davetiye kaybolur," diye düşünenler 9 Ekim Cumartesi sabahı fuar girişinde "BBNet Forumu" pankartlı arkadaştan davetiye alabilecekler. Bunun için ayrıca duyuru yapılacaktır.

Yalnız dikkat edin bu davetiyeler sadece öğretmenlerin çalıştaya katılmaları amacı iledir. Kayıt olmayana veya "Ben 2 kişi geleceğim," şeklindeki mazeretlere Gülnaz Hanım aldırmaz bilesiniz.

Forumda davetiye konusunda soru sorulduğunda lütfen bu mesajı ekleyiniz.

Selamlar,

15. sedom

sedom Seçkin Üye Seçkin Üye

Yalova dan geleceğim Önce Hatay-Bolu(2 gün istrahat)-Yalova (1 hafta seminer ve sonra İSTANBUL ve sonra Hatay:))

16. marbled

marbled Aktif Üye

Kaydımı yaptırdım ve geliyorum. Umutluyum, bir seyler düzeleceğine inanıyorum.

17. karinca_52

karinca_52 Hiperaktif Üye Hiperaktif

inş. hepimiz için hayırlı olur

18. biitan

biitan Aktif Üye

arkadaşlar hepinizden çok özürdiliyorum!!!

bitlisten katılmayı çok istiyordum, ama son anda beklenmedik durumlar çıktı. çok üzgünüm sizinlen olamayacağım için içim buruk :cry:

nolur kusura bakmayın

19. ilk3r

ilk3r Süper Üye Süper Üye

Arkadaşlar tamda çalıştayın olduğu güne 1. veli toplantısını koymuş müdür sizce çalıştayın davetiye biletini müdüre göstersem toplantı katılmayıp çalıştaya gitmem için izin verir mi?

20. msmst2009

msmst2009 Aktif Üye

Eğer düşünceli bir müdürünse vermesi gerekir. Zira sınıfınız yoksa bilişim öğretmeninin yanına veli gelmez :)

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal