Cebit Katılım Formu-[kayıtlar bitmiştir]

Kodla Büyü
Re: Cebit Katılım Formu

hep destek tam destek.

denizliden geleceğim. yorgunluk vs.. olacak ama hiç önemli değil.

Gelmeyi çok isterim ama kısmet olmayacak gibi. Katılan arkadaşları fedakarlıklarından ötürü tebrik ediyorum...
Bu arada haftasonu Konya'da katıldığım Bilişim Teknolojileri Sempozyumunda da (ICITS 2010) üniversitedeki hocalarımızdan umut dolu sözler duydum. Özellikle Prof.Dr. Hafize Keser hocamız sempozyum sonunda Bilişim Teknolojileri dersinin akibetiyle ilgili görüşmelerde bulunacağını dile getirdi.

Tüm bu emekler boşa çıkmaz inşallah...

Sevgili BBNet'li Öğretmenler,

İstanbul'dan katılacak arkadaşlar, Gülnaz Kocatepe gkocatepe@cizgi.com.tr adresine veya 0212-3567070 telefonu ile doğrudan kendisine başvururlarsa çalıştaya kayıt olan her kişi için bir tane olmak üzere davetiyeyi adreslerine gönderiyoruz.

Anadolu'dan gelecekler veya "Postada davetiye kaybolur," diye düşünenler 9 Ekim Cumartesi sabahı fuar girişinde "BBNet Forumu" pankartlı arkadaştan davetiye alabilecekler. Bunun için ayrıca duyuru yapılacaktır.

Yalnız dikkat edin bu davetiyeler sadece öğretmenlerin çalıştaya katılmaları amacı iledir. Kayıt olmayana veya "Ben 2 kişi geleceğim," şeklindeki mazeretlere Gülnaz Hanım aldırmaz bilesiniz.

Forumda davetiye konusunda soru sorulduğunda lütfen bu mesajı ekleyiniz.

Selamlar,

Yalova dan geleceğim Önce Hatay-Bolu(2 gün istrahat)-Yalova (1 hafta seminer ve sonra İSTANBUL ve sonra Hatay:))

Kaydımı yaptırdım ve geliyorum. Umutluyum, bir seyler düzeleceğine inanıyorum.

arkadaşlar hepinizden çok özürdiliyorum!!!

bitlisten katılmayı çok istiyordum, ama son anda beklenmedik durumlar çıktı. çok üzgünüm sizinlen olamayacağım için içim buruk :cry:

nolur kusura bakmayın

Arkadaşlar tamda çalıştayın olduğu güne 1. veli toplantısını koymuş müdür sizce çalıştayın davetiye biletini müdüre göstersem toplantı katılmayıp çalıştaya gitmem için izin verir mi?

Eğer düşünceli bir müdürünse vermesi gerekir. Zira sınıfınız yoksa bilişim öğretmeninin yanına veli gelmez :)

msmst2009' Alıntı:
Eğer düşünceli bir müdürünse vermesi gerekir. Zira sınıfınız yoksa bilişim öğretmeninin yanına veli gelmez :)

Bakalım şansımı deneyecem sınıfımda yok formatörüm. Bir uygun dille müdüre anlatmayı düşünüyorum.

ilk3r' Alıntı:
msmst2009' Alıntı:

Bakalım şansımı deneyecem sınıfımda yok formatörüm. Bir uygun dille müdüre anlatmayı düşünüyorum.

Sayın Hocam kuvvetle muhtemel vermeyecektir çalıştay resmi bir ortam değil mobilya fuarına gitseniz müdür izin verirmiydi sizce. Sizin için önemli olabilir ancak onun için CEBİT ile hediyelik eşya fuarı anlamında bir fark olmazsada müdürünüze kızmayın. Ben olsaydım cuma akşamı sevkimi alır yada ne ise doktora gider 3 gün rapor alırdım.

Kaydımı yaptırdım.okul adresini bıraktım.Peki davetiyeler okulamı gelicek.Yoksa giriştemi alıcaz.birde saat kaçta başlıycak?

yolcu_34' Alıntı:
Kaydımı yaptırdım.okul adresini bıraktım.Peki davetiyeler okulamı gelicek.Yoksa giriştemi alıcaz.birde saat kaçta başlıycak?

Niyazi SARAL' Alıntı:
Sevgili BBNet'li Öğretmenler,

İstanbul'dan katılacak arkadaşlar, Gülnaz Kocatepe gkocatepe@cizgi.com.tr adresine veya 0212-3567070 telefonu ile doğrudan kendisine başvururlarsa çalıştaya kayıt olan her kişi için bir tane olmak üzere davetiyeyi adreslerine gönderiyoruz.

Anadolu'dan gelecekler veya "Postada davetiye kaybolur," diye düşünenler 9 Ekim Cumartesi sabahı fuar girişinde "BBNet Forumu" pankartlı arkadaştan davetiye alabilecekler. Bunun için ayrıca duyuru yapılacaktır.

Yalnız dikkat edin bu davetiyeler sadece öğretmenlerin çalıştaya katılmaları amacı iledir. Kayıt olmayana veya "Ben 2 kişi geleceğim," şeklindeki mazeretlere Gülnaz Hanım aldırmaz bilesiniz.

Forumda davetiye konusunda soru sorulduğunda lütfen bu mesajı ekleyiniz.

Selamlar,

Çalıştay'a başvuru sayısı 700'e erişmiş ve kontenjanımız dolmuştur. Çalıştay'a katılacaklara CeBit davetiyesi sağlanması planlandığından kontenjanın dolması sebebi ile kayıtlar kapanmıştır, ancak yine de kendi imkanlarınızla toplantımıza katılabilirsiniz.

Arkadaşlar geleceğimiz için gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.

yaa cebite geliyorum kaydımı yaptırdım. fakat cebit fuarına giriş için ekstra bir bilet ya da vs birşey gerekiyo mu?

designbote' Alıntı:
yaa cebite geliyorum kaydımı yaptırdım. fakat cebit fuarına giriş için ekstra bir bilet ya da vs birşey gerekiyo mu?

Hayır hocam, cebit girişinde bbnet pankartını zaten göreceksiniz, orada size giriş davetiyesi verilecek, başka ekstra birşey yok hocam

Çizgi Tagemden form doldurmaya çalışıyoruz ama kayıtlar dolmuş. kontenjan artırılması ihtimali yok mu? Gelemeyen arkadaşlar mutlaka olacaktır opsiyonu olsa.

Hocam aslında kontenjan 500 kişiyken 700 kayıt alındı şu ana kadar opsiyonu da doldurduk, malesef şu an ki durumda ekstra bir kontenjan şansımız görünmüyor fakat öyle bir gelişme olursa mutlaka duyururuz. Bireysel olarak bilet bulma imkanı olursa hocam öyle bir araştırma yapsanız belki sonuç alırsınız.

Tekrar tekrar teşekkür ederiz, inşallah o gün katılımcı arkadaşlarımızın yanında katılamayan arkadaşlarımızın da manevi destekleriyle güzel sonuçlar elde ederiz.

canı gönülden tebrikler arkadaşlar. Hayırlısı olur inşallah. :alkis:

Tüm katılım formu dolduran ve o gün gelerek destek olacaklara çok teşekkürler. Gür bir ses çıkması için Haydi Cebiteee!!!

hocam biletleri sabah mı alacaz... Öğleden sonra katılırsak nasıl olacak.... Arkadaşlar hep orada bekliyor mu olacaklar...

Sabahtan cebit biletini ve bbnet yaka kartını kapıda alacaksınız. Sonra interexpo salonuna gidip çalıştayı izleyceksiniz. Sabahtan başlayacağı için sabahtan cebit girişi için bileti kapıda almanız lazım. Ama cebite giriş biletiniz varsa sonraki saatlerde de giriş yapabilirsiniz.

Tüm destek verenlere ve ilgi gösterenlere teşekkürler. Bu bile büyük bir gelişme. Haydi bakalım son 4 gün.

fuar büyükçekmecedeymiş. sabah taksimden fuarın servisi kalkıyormuş diye duydum. bilgisi olan var mı?
anadoludan geleceğim. ulaşım için istanbuldaki arkadaşlar bilgilendirebilirler mi?

Mellifica' Alıntı:
fuar büyükçekmecedeymiş. sabah taksimden fuarın servisi kalkıyormuş diye duydum. bilgisi olan var mı?
anadoludan geleceğim. ulaşım için istanbuldaki arkadaşlar bilgilendirebilirler mi?

Ben de anadoludayım.Söğütlüçeşmeden metrobüse binip zeytinburnuna kadar gidicem.Sonrası Allah Kerim.

Geri