Cebitte Organizasyona yardım edebilecek arkadaşlar?

Kodla Büyü

the_korsan

Site Admin
Yönetici
Merhaba arkadaşlar;

Cebit gününde yönetim olarak komple oradayız fakat şıkışırsak eger sizlerinde yardımına ihtiyaç duyabiliriz.

1.görev: O gün Cebit binası dışında kapıda bekleyecek görevli arkadaşlara ihtiyacımız olacak. Gelen arkadaşlara davetiyeleri yakalıkları dagıtılacak ufak bir pankart tutulacak. Bizde tabiki oralarda olacagız ama sıkıştıgımız zamanlarda bize yardımcı olabilecek bu fedakarlıgı yapabilecek arkadaşlarda lazım.

2.Görev: Fotograf çekimi için @patik arkadaşımız gönüllü oldu, zaten çogu arkadaşımızda orada fotograf alacaktır bu konu çok problem olmaz.,

3.Görev: Video çekimi yapabilecek, uygun makinası olan arkadaşlar gerekli.

4.Görev: Salon içerisindeki durum ne olur onu Cuma salona gittigimizde anlarız ancak, bu konuda da yardım gerekebilir, gerekirse çay servise bile yaparım diyen arkadaşlarımız varsa bunları da bilmemiz iyi olur.

Gönüllü olan arkadaşlarımız özel mesajla irtibat kurarlarsa memnun oluruz.

iyi forumlar , teşekkürler

1. görev için istekliyim aslında hocam ama şehir dışından geliyorum. bi aksilik çıkarsa geç kalabilirim.

istanbuldaki arkadaşlardan yardım edenler çıkar inşallah.

Hocam zaten yol yorgunu olacaksınız, istanbuldaki arkadaşlardan gönüllü çıkarsa çok daha iyi olacaktır

görevli olmak için o kadar çok istedim ki şimdi İstanbulda yaşamayı, malesef ben de Zonguldaktan gelicem, yine de göreve hazırım... Umarım kayıt yaptııp ta gelmeyenlerin sayısı çok olmaz :(

bende yardımcı olabilirim.. Bana ne yapacağımı anlatın yeter...

sarı_sarı' Alıntı:
görevli olmak için o kadar çok istedim ki şimdi İstanbulda yaşamayı, malesef ben de Zonguldaktan gelicem, yine de göreve hazırım... Umarım kayıt yaptııp ta gelmeyenlerin sayısı çok olmaz :(

Öncelik ev sahibi İstanbul'un olsun hocam, siz zaten oraya gelerek üstünüze düşeni yapıyorsunuz. Teşekkürler

aynı şekilde bnde yardımcı olmak isterim ama ben de şehir dışından gelicem oraya geldiğimizde sizinle irtibata geçeriz.

bashcasy' Alıntı:
aynı şekilde bnde yardımcı olmak isterim ama ben de şehir dışından gelicem oraya geldiğimizde sizinle irtibata geçeriz.

tamam hocam inşallah, sizin numaranız zaten vardı.

the_korsan' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar;

Cebit gününde yönetim olarak komple oradayız fakat şıkışırsak eger sizlerinde yardımına ihtiyaç duyabiliriz.

1.görev: O gün Cebit binası dışında kapıda bekleyecek görevli arkadaşlara ihtiyacımız olacak. Gelen arkadaşlara davetiyeleri yakalıkları dagıtılacak ufak bir pankart tutulacak. Bizde tabiki oralarda olacagız ama sıkıştıgımız zamanlarda bize yardımcı olabilecek bu fedakarlıgı yapabilecek arkadaşlarda lazım.

2.Görev: Fotograf çekimi için @patik arkadaşımız gönüllü oldu, zaten çogu arkadaşımızda orada fotograf alacaktır bu konu çok problem olmaz.,

3.Görev: Video çekimi yapabilecek, uygun makinası olan arkadaşlar gerekli.

4.Görev: Salon içerisindeki durum ne olur onu Cuma salona gittigimizde anlarız ancak, bu konuda da yardım gerekebilir, gerekirse çay servise bile yaparım diyen arkadaşlarımız varsa bunları da bilmemiz iyi olur.

Gönüllü olan arkadaşlarımız özel mesajla irtibat kurarlarsa memnun oluruz.

iyi forumlar , teşekkürler

4. Görev için adama gerek yok. Sardunya (Hifaş'ın yiyecek içecek şirketi çay/kahve ve kurabiye servisi için masa açacak, ayrıca biz de bir masa açacağız.

3. Görev için ben pek sıcak bakmıyorum; ama siz bilirsiniz.

1. görevi ben de alabilirim. kaçta orda olmam gerekiyor?

Arkadaşlar, şimdi fuardan geliyorum. Fuar genel anlamında çok çok sönük.

Ancak bizim Tagem'e ilgi muazzam. Bizim arkadaşların söylemesine göre sadece bugünkü ilgi geçen senenin bütün fuar süresine eşitmiş. Ben de paldır küldür 2 farklı TV kanalına çıktım. 1. dereceden kanallar değil ama olsun, ses sestir.

2 Kanalda da Bilişim Öğretmenleri sorunlarından ve çalıştayından dem vurdum. Yarın ve Cuma günü BBNet'ten arkadaşlar (2-3 kişi) eğer fuara gelebilirlerse orada basına dertlerini anlatabilirler. HaberTurk orada örneğin, adam gibi gidip konuşulursa bence hak verir ve sizlerden birini yayına alırlar.

Basın bültenimiz de hazır galiba. En azından bu basın bülteni bırakılabilir ve Cumartesi sabah 1-2 konuşmaya kamera çağırılır.

Bizim bu anlamda çalışma yapmamız pek etkin olmuyor. Tagem'in standı 7'ci salon A4/36'da. ben yoksam bile Hüseyin Bey orada olacak. TV işlerini gayet iyi bilir; size yardımcı olur.

cuma günü tüm ekip oradayız hocam inş. basın bülteni, yönetim açılış konuşması da hazır inş.

Gerekli mesajlar alındı.. Cuma gününden orada olacağım... Niyazi bey bugün Çizgi-Tagem'e de geldim rastlayamadım davetiyeleri de aldım.. Teşekkürler herşey için..

Geri